SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BAĎO, s.r.o.
- IČO36472662
- DIČ2020021784
- IČ DPHSK2020021784
- NACE5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Stará Lesná, SK. Pôsobí v odvetví Ubytov.vo VŠ internátoch, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
61k €
↘ -11.8% YoY
EBITDA · 2025
-7 710 €
Čistý zisk · 2025
-24k €
Aktíva spolu
121k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 10k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61k € | -7 710 € | -24k € | 121k € | RUZ závierka |
| 2024 | 69k € | -12k € | -29k € | 134k € | RUZ závierka |
| 2023 | 76k € | 7 781 € | -4 575 € | 156k € | RUZ závierka |
| 2022 | 51k € | -8 871 € | -17k € | 116k € | RUZ závierka |
| 2021 | 25k € | -19k € | -27k € | 119k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 61 tis. € | 69 tis. € | 76 tis. € | 51 tis. € | 25 tis. € | 42 tis. € |
| EBITDA | -8 tis. € | -12 tis. € | 8 tis. € | -9 tis. € | -19 tis. € | -9 tis. € |
| EBITDA marža | -12.7 % | -17.7 % | 10.3 % | -17.5 % | -77.4 % | -20.8 % |
| Čistý zisk | -24 tis. € | -29 tis. € | -5 tis. € | -17 tis. € | -27 tis. € | -20 tis. € |
| Aktíva spolu | 121 tis. € | 134 tis. € | 156 tis. € | 116 tis. € | 119 tis. € | 129 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tatiana Vasočáková
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Baďo
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Richard Baďo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Richard Baďo | Konateľ | 2012-02-21 | — |
| Ing. Ivan Baďo | Konateľ | 2005-01-01 | — |
| Ing. Richard Baďo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-15 | 2022-05-25 |
| Ing. Tatiana Vasočáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-13 | 2022-09-21 |
| Richard Baďo | Konateľ | 2012-02-21 | 2017-11-14 |
| Ing. Ivan Baďo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-17 | 2022-05-25 |
| Margaréta Baďová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-17 | 2017-11-14 |
| Richard Baďo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-17 | 2017-11-14 |
| Tatiana Baďová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-17 | 2012-03-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BAĎO, s.r.o.RPO
Sídlo
Tatranská 188/52
Vznik
2001-04-27 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36472662RPO
DIČ
2020021784FS
IČ DPH
SK2020021784 · aktívneFS
NACE
5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stará Lesná
Krajina
SK
IBAN
SK4875000000000113624303FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 6 781 € |
| 2013-02-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č. XXI, podľa §54 | 5 478 € |
| 2022-01-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 406 € |
| 2025-10-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dodatok NP | 0 € |
| 2025-03-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok | Dodatok NP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BAĎO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36472662/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36472662/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36472662", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →