SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PROTEAK, s.r.o.
- IČO36470791
- DIČ2020013281
- IČ DPHSK2020013281
- NACE3100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Proč, SK. Pôsobí v odvetví 3100, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
285k €
↗ +25.7% YoY
EBITDA · 2024
28k €
Čistý zisk · 2024
4 394 €
Aktíva spolu
234k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 2 825 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
527 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 285k € | 28k € | 4 394 € | 234k € | RUZ závierka |
| 2023 | 227k € | 13k € | -5 939 € | 189k € | RUZ závierka |
| 2022 | 184k € | 27k € | 8 893 € | 150k € | RUZ závierka |
| 2021 | 159k € | 14k € | -747 € | 91k € | RUZ závierka |
| 2020 | 149k € | 7 076 € | -6 213 € | 114k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 285 tis. € | 227 tis. € | 184 tis. € | 159 tis. € | 149 tis. € | 142 tis. € |
| EBITDA | 28 tis. € | 13 tis. € | 27 tis. € | 14 tis. € | 7 tis. € | 547 € |
| EBITDA marža | 9.8 % | 5.8 % | 14.6 % | 9.1 % | 4.7 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | -6 tis. € | 9 tis. € | -747 € | -6 tis. € | -4 tis. € |
| Aktíva spolu | 234 tis. € | 189 tis. € | 150 tis. € | 91 tis. € | 114 tis. € | 86 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Sabol
EK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emil Kašický
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Sabol
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Emil Kašický | Konateľ | 2004-01-13 | — |
| Andrej Sabol | Konateľ | 2001-01-19 | — |
| Jozef Sabol | Konateľ | 2001-01-19 | — |
| Andrej Sabol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-29 | 2022-05-21 |
| Emil Kašický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-29 | 2022-05-21 |
| Jozef Sabol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-29 | 2022-05-21 |
| Emil Kašický | Konateľ | 2004-01-13 | 2022-05-21 |
| Andrej Sabol | Konateľ | 2001-01-19 | 2022-05-21 |
| Andrej Sabol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-01-19 | 2004-01-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PROTEAK, s.r.o.RPO
Sídlo
21
Vznik
2001-01-19 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36470791RPO
DIČ
2020013281FS
IČ DPH
SK2020013281 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Proč
Krajina
SK
IBAN
SK4902000000001448532851FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 2 825 € |
| 2025-09-30 | Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1, Prešov | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
| 2025-04-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dodatok NP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROTEAK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36470791/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36470791/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36470791", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →