SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGROWEST, s.r.o.

  • IČO36467561
  • DIČ2020005064
  • IČ DPHSK2020005064
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Šarišské Michaľany, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
186k €
↗ +16.8% YoY
EBITDA · 2025
15k €
Čistý zisk · 2025
-6 218 €
Aktíva spolu
116k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 9 043 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 83k 166k 252k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 186k € 15k € -6 218 € 116k € RUZ závierka
2024 159k € -20k € -40k € 106k € RUZ závierka
2023 177k € 20k € 454 € 153k € RUZ závierka
2022 217k € 29k € 8 936 € 142k € RUZ závierka
2021 229k € 32k € 12k € 90k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby186 tis. €159 tis. €177 tis. €217 tis. €229 tis. €179 tis. €
EBITDA15 tis. €-20 tis. €20 tis. €29 tis. €32 tis. €20 tis. €
EBITDA marža7.9 %-12.5 %11.3 %13.5 %14 %11.2 %
Čistý zisk-6 tis. €-40 tis. €454 €9 tis. €12 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu116 tis. €106 tis. €153 tis. €142 tis. €90 tis. €96 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Podhajecký
Od 2022-05-26
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Bačišin
Od 2022-05-26
ŠS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Szöcs
Od 2022-05-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Podhajecký Konateľ 2009-11-04
Ing. Ervín Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-20 2016-02-10
Ing. Ján Podhajecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-20 2022-05-25
Štefan Szöcs Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-20 2022-05-25
Jaroslav Bačišin Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-27 2022-05-25
JUDr. Juraj Hovorka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-27 2010-11-19
Lýdia Sláviková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-27 2010-11-19
Pavol Podhájecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-27 2010-11-19
Ing. Ervín Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-07-11 2003-06-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGROWEST, s.r.o.RPO
Sídlo
243/8
Vznik
2000-07-11 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36467561RPO
DIČ
2020005064FS
IČ DPH
SK2020005064 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Šarišské Michaľany
Krajina
SK
IBAN
SK4402000000001418792353FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 9 043 € celková hodnota 2024-11-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-23 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe v znení dodatku č.2 2 056 €
2021-12-10 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2021/00658 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 1 956 €
2021-12-10 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2021/00658 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 1 956 €
2022-11-03 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2022/00597 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 1 794 €
2024-11-23 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2024/00839 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 1 678 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROWEST, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36467561/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36467561/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36467561",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →