SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o.

  • IČO36464937
  • DIČ2020027504
  • IČ DPHSK2020027504
  • LEI315700M58Q68TAOVT361
  • NACE1612

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Kociha, SK. Pôsobí v odvetví 1612, 12 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit B · 77/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 10.31 mil. € Zisk 110k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
10.31mil. €
↗ +4.6% YoY
EBITDA · 2024
956k €
Čistý zisk · 2024
110k €
Aktíva spolu
8.1mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
12
Σ 1.56 mil. €
EU projekty
1
Σ 1.85 mil. €
Kredit
B· 77/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
77 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 13M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 10.31 mil. € 956k € 110k € 8.1 mil. € RUZ závierka
2023 9.86 mil. € 602k € 89k € 7.64 mil. € RUZ závierka
2022 11.56 mil. € 1.22 mil. € 656k € 4.5 mil. € RUZ závierka
2021 7.22 mil. € 886k € 518k € 2.66 mil. € RUZ závierka
2020 4.71 mil. € 207k € 37k € 1.96 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby10.31 M €9.86 M €11.56 M €7.22 M €4.71 M €4.48 M €
EBITDA956 tis. €602 tis. €1.22 M €886 tis. €207 tis. €143 tis. €
EBITDA marža9.3 %6.1 %10.6 %12.3 %4.4 %3.2 %
Čistý zisk110 tis. €89 tis. €656 tis. €518 tis. €37 tis. €47 tis. €
Aktíva spolu8.10 M €7.64 M €4.50 M €2.66 M €1.96 M €1.76 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Vladimír Halaj
Od 2022-05-19
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milota Halajová
Od 2022-05-19
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Maďar
Od 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Vladimír Halaj Konateľ 2020-11-01
Miroslav Maďar Konateľ 2003-03-10
Mgr. Vladimír Halaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-08 2022-05-18
Milota Halajová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-08-04 2022-05-18
Marián Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-12 2020-03-31
Peter Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-12 2020-03-31
Miroslav Maďar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-04 2022-05-18
Vladimír Halaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-04 2020-07-07
Vladimír Halaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-08-27 2009-11-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Halaj
od 2024-01-31
Miroslav Maďar
od 2017-04-05
Vladimír HalajPEP
od 2021-01-25 · do 2024-01-31
Milota Halajová
od 2018-01-25 · do 2020-04-15
Igor Halaj
od 2017-04-05 · do 2018-01-25
Vladimír Halaj
od 2017-04-05 · do 2021-01-25
Marián Mihálik
od 2017-04-05 · do 2020-04-15
Peter Mihálik
od 2017-04-05 · do 2020-04-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o.RPO
Sídlo
Kociha 106
Vznik
2000-02-07 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36464937RPO
DIČ
2020027504FS
IČ DPH
SK2020027504 · aktívneFS
LEI
315700M58Q68TAOVT361GLEIF
NACE
1612
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Kociha
Krajina
SK
IBAN
SK1931000000004330042201FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 1.56 mil. € celková hodnota 2026-03-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-03 Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU OPII-MH/DP/2022/9.5-35/CRY8 1.04 mil. €
2022-07-14 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Horehronie Kúpna zmluva 475k €
2018-04-04 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Čierny Balog Kúpna zmluva 93k €
2017-10-06 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Čierny Balog Kúpna zmluva 90k €
2017-07-12 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Čierny Balog Kúpna zmluva 90k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
H.M.H. - Drevovýroba Kociha, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36464937/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36464937/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36464937",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →