🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Ján · SK

DEMS, spol. s r.o.

IČO36464881DIČ2021501603IČ DPHSK2021501603NACE5630 · Služby pohostinstievEST.2000 · 26r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 90/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 90/100
A+
90/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.52mil. €
↘ -4.3% YoY
EBITDA · 2024
168k €
Čistý zisk · 2024
37k €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 1 413 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DEMS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 578k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.52 mil. € 168k € 37k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2023 1.59 mil. € 157k € 19k € 1.47 mil. € RUZ závierka
2022 1.22 mil. € 295k € 140k € 1.67 mil. € RUZ závierka
2021 878k € 87k € -28k € 1.71 mil. € RUZ závierka
2020 1.18 mil. € 246k € 110k € 1.39 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.52 M €1.59 M €1.22 M €878 tis. €1.18 M €1.38 M €
EBITDA168 tis. €157 tis. €295 tis. €87 tis. €246 tis. €287 tis. €
EBITDA marža11 %9.9 %24.2 %10 %20.8 %20.8 %
Čistý zisk37 tis. €19 tis. €140 tis. €-28 tis. €110 tis. €140 tis. €
Aktíva spolu1.32 M €1.47 M €1.67 M €1.71 M €1.39 M €1.42 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 1 413 € celková hodnota 2025-02-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-09-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z 6 452 €
2024-11-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy 1 413 €
2025-02-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dodatok NP 0 €
2020-06-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš D O H O D A číslo: 20/22/54E/2073 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
2020-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš D O H O D A číslo: 20/22/54E/256 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Strachan
Od 2020-12-24
JS
Konateľ
Ján Strachan
Od 2000-02-03
JS
Konateľ
Ján Strachan
Od 2022-05-21
Do 2022-11-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Strachan Konateľ 2000-02-03 2022-05-20
Ján Strachan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-02-03 2020-12-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Strachan
od 2020-12-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DEMS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
2067
Vznik
2000-02-03 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36464881RPO
DIČ
2021501603FS
IČ DPH
SK2021501603 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Ján
Krajina
SK
IBAN
SK1909000000005109459141FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36464881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36464881/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36464881",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.