SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DriveTech, spol. s r.o.

  • IČO36463337
  • DIČ2020007440
  • IČ DPHSK2020007440
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.88 mil. € Zisk 877k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.88mil. €
↗ +33.7% YoY
EBITDA · 2025
1.16mil. €
Čistý zisk · 2025
877k €
Aktíva spolu
2.6mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.88 mil. € 1.16 mil. € 877k € 2.6 mil. € RUZ závierka
2024 2.15 mil. € 817k € 613k € 1.84 mil. € RUZ závierka
2023 2.94 mil. € 1.11 mil. € 827k € 1.93 mil. € RUZ závierka
2022 2.72 mil. € 1.08 mil. € 805k € 2.12 mil. € RUZ závierka
2021 2.66 mil. € 1.05 mil. € 772k € 2.23 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.88 M €2.15 M €2.94 M €2.72 M €2.66 M €1.77 M €
EBITDA1.16 M €817 tis. €1.11 M €1.08 M €1.05 M €601 tis. €
EBITDA marža40.4 %38 %37.8 %39.9 %39.4 %33.9 %
Čistý zisk877 tis. €613 tis. €827 tis. €805 tis. €772 tis. €418 tis. €
Aktíva spolu2.60 M €1.84 M €1.93 M €2.12 M €2.23 M €1.65 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Micenko
Od 2022-09-21
IJ
Konateľ
Ing. Ján Micenko
Od 1999-09-08
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Micenko
Od 2010-12-07
Do 2022-09-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Micenko Konateľ 1999-09-30 2004-07-18
Ing. Ján Micenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-09-30 2010-12-06
Ing. Ján Micenko Konateľ 1999-09-08 2010-12-06
Ing. Ján Micenko Konateľ 1999-09-08 2017-11-08

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Micenko
od 2020-08-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DriveTech, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Vajanského 49
Vznik
1999-09-30 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36463337RPO
DIČ
2020007440FS
IČ DPH
SK2020007440 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK6875000000004025877704FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-04-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-10 Mesto Prešov Zmluva o uzavretí budúcej zmluvy o zriadení vecného bremena č. 24/2025 0 €
2023-04-12 Odvoz a likvidácia odpadu a.s. Dodatok č. 1 k Rámcovej kúpnej zmluve č. 29-50-21 zo dňa 11.3.2021 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DriveTech, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36463337/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36463337/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36463337",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →