SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PIENSTAV - STK, s.r.o.
- IČO36458368
- DIČ2020003755
- IČ DPHSK2020003755
- NACE7120 · Technické testovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Stará Ľubovňa, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
660k €
↘ -7.2% YoY
EBITDA · 2025
330k €
Čistý zisk · 2025
168k €
Aktíva spolu
1.58mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 660k € | 330k € | 168k € | 1.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 711k € | 345k € | 153k € | 1.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 717k € | 354k € | 153k € | 1.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 613k € | 292k € | 110k € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 599k € | 242k € | 70k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 660 tis. € | 711 tis. € | 717 tis. € | 613 tis. € | 599 tis. € | 466 tis. € |
| EBITDA | 330 tis. € | 345 tis. € | 354 tis. € | 292 tis. € | 242 tis. € | 113 tis. € |
| EBITDA marža | 50 % | 48.5 % | 49.4 % | 47.6 % | 40.4 % | 24.2 % |
| Čistý zisk | 168 tis. € | 153 tis. € | 153 tis. € | 110 tis. € | 70 tis. € | 30 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.58 M € | 1.71 M € | 1.69 M € | 1.67 M € | 1.77 M € | 1.86 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
HP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Helena Palgutová
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Palgut
JP
Konateľ
Juraj Palgut
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Helena Palgutová | Konateľ | 2012-12-20 | — |
| Helena Palgutová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-06-13 | 2022-05-25 |
| Juraj Palgut | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-06-13 | 2022-05-25 |
| Helena Palgutová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-12-21 | 2018-06-12 |
| Ing. Ján Barilla | Konateľ | 2005-12-01 | 2013-04-05 |
| Ing. Ján Barilla | Konateľ | 2005-12-01 | 2013-04-18 |
| Ing. Štefan Pčolka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-01 | 2005-05-26 |
| Ján Blaško | Konateľ | 2004-09-29 | 2005-12-01 |
| Ján Blaško | Konateľ | 2004-09-29 | 2005-12-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PIENSTAV - STK, s.r.o.RPO
Sídlo
Levočská 27A/1373
Vznik
1998-11-26 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36458368RPO
DIČ
2020003755FS
IČ DPH
SK2020003755 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stará Ľubovňa
Krajina
SK
IBAN
SK2575000000004029430424FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-10-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa § 54 | 6 988 € |
| 2020-10-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí fin. príspevku na podporu vytvárania PM v rámci projektu "Pracuj , zmeň svoj život" - Aktivita č.3, Podpora zamestnávania UoZ- Opatrenie č. 2 | 6 895 € |
| 2018-11-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa § 54 | 6 452 € |
| 2011-12-22 | Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove | Zmluva o vykonávaní technických kontrol motorových vozidiel prevádzkovateľa Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PIENSTAV - STK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36458368/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36458368/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36458368", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →