SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 I.V.A., s.r.o. v konkurze

  • IČO36452751
  • DIČ2020023698
  • IČ DPHSK2020023698
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Matejovce nad Hornádom, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) 385k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 650 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Účtovné závierky.

Aktuálne 2026-05-11
Register RUZ

Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.

Otvoriť v registri RUZ →

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Agnesa Dzimková
Od 2022-09-17
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Buraľová
Od 2022-09-17
IP
Konateľ
Ing. Peter Frank
Od 2022-04-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Agnesa Dzimková Konateľ 2020-02-17
Jana Buraľová Konateľ 2020-02-17 2022-04-21
Jana Buraľová Konateľ 2020-02-17 2022-04-11
Ing. Ľubomír Kiš Konateľ 2018-03-01 2020-03-03
Ing. Ľubomír Kiš Konateľ 2018-03-01 2020-02-06
Ing. Tibor Palguta Konateľ 2017-12-06 2018-02-12
Ing. Tibor Palguta Konateľ 2017-12-06 2018-02-19
Agnesa Dzimková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-03 2022-09-16
Mgr. Štefan Dzimko Konateľ 2015-02-16 2017-12-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
I.V.A., s.r.o.RPO
Sídlo
2
Vznik
1998-01-08 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36452751RPO
DIČ
2020023698FS
IČ DPH
SK2020023698 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Košický kraj
Obec
Matejovce nad Hornádom
Krajina
SK
IBAN
SK3856000000009185172001FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-27 Ministerstvo hospodárstva SR Dohoda o uznaní dlhu a o splátkach 60k €
2014-03-19 Ministerstvo hospodárstva SR Dohoda o splátkach pohľadávky Slovenskej republiky 33k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
I.V.A., s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2025-08-12
O z n a m Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Prešov, so sídlom Hviezdoslavova 7, 080 01 Prešov o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: I.V.A., s.r.o., so sídlom Komenského 848, 069 01 Snina, IČO: 36 452 751, právne zast.: PETRÁN A PARTNERI ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA s. r. o., so sídlom Puškinova 16, 080 01 Prešov, IČO: 36 854 581 uznesením 5K/8/2025-117 zo dňa 16.07.2025 zastavil konkurzné konanie vedené na majetok dlžníka
bankruptcy
2025-07-16
Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Prešov, so sídlom Hviezdoslavova 7, 080 01 Prešov o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: I.V.A., s.r.o., so sídlom Komenského 848, 069 01 Snina, IČO: 36 452 751, právne zast.: PETRÁN A PARTNERI ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA s. r. o., so sídlom Puškinova 16, 080 01 Prešov, IČO: 36 854 581, takto
bankruptcy
2025-05-21
Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Prešov, so sídlom Hviezdoslavova 7, 080 01 Prešov o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: I.V.A., s.r.o., so sídlom Komenského 848, 069 01 Snina, IČO: 36 452 751, takto
bankruptcy
2025-05-21
P R E D V O L A N I E Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte spisovú značku: 5K/8/2025 vo veci navrhovateľa - veriteľa: Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Prešov, so sídlom Hviezdoslavova 7, 080 01 Prešov proti dlžníkovi: I.V.A., s.r.o., so sídlom Komenského 848, 069 01 Snina, IČO: 36 452 751 o návrhu na vyhlásenie konkurzu n a r i a ď u j e s a pojednávanie na deň 15.07.2025 o 11:00 hod. na Okresnom súde Prešov, v miestnosti č. dv.: 306. Súd považuje za potrebné Vás v tomto
bankruptcy
2025-05-14
Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Prešov, so sídlom Hviezdoslavova 7, 080 01 Prešov o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: I.V.A., s.r.o., so sídlom Komenského 848, 069 01 Snina, IČO: 36 452 751, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36452751/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36452751/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36452751",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →