SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 CondorNet, s.r.o.

  • IČO36444413
  • DIČ2020011400
  • IČ DPHSK2020011400
  • LEI097900CAKA0000120255
  • NACE4727

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4727, 52 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit A · 81/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 883k € Zisk 78k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
883k €
↗ +4.6% YoY
EBITDA · 2024
176k €
Čistý zisk · 2024
78k €
Aktíva spolu
2.73mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
52
Σ 35k €
Kredit
A· 81/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 46 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
81 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 320k 641k 971k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 883k € 176k € 78k € 2.73 mil. € RUZ závierka
2023 843k € 130k € 38k € 2.33 mil. € RUZ závierka
2022 823k € 163k € 73k € 2.1 mil. € RUZ závierka
2021 820k € 120k € 31k € 2 mil. € RUZ závierka
2020 765k € 141k € 62k € 1.92 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby883 tis. €843 tis. €823 tis. €820 tis. €765 tis. €736 tis. €
EBITDA176 tis. €130 tis. €163 tis. €120 tis. €141 tis. €182 tis. €
EBITDA marža20 %15.4 %19.8 %14.6 %18.5 %24.7 %
Čistý zisk78 tis. €38 tis. €73 tis. €31 tis. €62 tis. €81 tis. €
Aktíva spolu2.73 M €2.33 M €2.10 M €2.00 M €1.92 M €1.77 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Rastislav Vrškový, PhD.
Od 2022-05-26
MR
Konateľ
Mgr. Rastislav Vrškový, PhD.
Od 2002-03-25
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Rastislav Vrškový, PhD.
Od 2017-06-27
Do 2022-05-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Imrich Balčák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-11-26 2017-06-26
Peter Janičko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-11-26 2017-06-26
Mgr. Rastislav Vrškový Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-04 2017-06-26
Miroslav Štec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-04 2014-11-25
Mgr. Rastislav Vrškový Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-08-16 2006-03-03
Miroslav Štec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-05 2006-03-03
Rastislav Vrškový Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-05 2004-08-15
Mgr. Rastislav Vrškový Konateľ 2002-03-25 2017-06-26
Mgr. Rastislav Vrškový Konateľ 2002-03-25 2006-03-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CondorNet, s.r.o.RPO
Sídlo
Kováčska 1
Vznik
1997-02-28 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36444413RPO
DIČ
2020011400FS
IČ DPH
SK2020011400 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000120255GLEIF
NACE
4727
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK2511000000002942031782FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
52 zmlúv 35k € celková hodnota 2025-12-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-08-13 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana, Prešov Zmluva o zriadení vecného bremena 13k €
2013-11-14 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana, Prešov Zmluva o nájme nebytových a ostatných priestorov 10k €
2023-05-17 Mesto Prešov Zmluva o zriadení vecného bremena č. 17/2023 6 600 €
2022-05-19 PREŠOV REAL, s.r.o. Objednávka číslo 27/Z/2022 5 890 €
2023-05-17 Mesto Prešov Zmluva o zriadení vecného bremena č. 18/2023 5 100 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CondorNet, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36444413/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36444413/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36444413",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 1d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 1d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →