SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MXM, spol. s r. o.

  • IČO36444081
  • DIČ2020004580
  • IČ DPHSK2020004580
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Sabinov, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 711k € Zisk 37k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
711k €
↗ +9.8% YoY
EBITDA · 2025
99k €
Čistý zisk · 2025
37k €
Aktíva spolu
651k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
9
Σ 32k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 284k 568k 861k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 711k € 99k € 37k € 651k € RUZ závierka
2024 648k € 19k € -27k € 661k € RUZ závierka
2023 783k € 153k € 111k € 690k € RUZ závierka
2022 508k € 23k € -15k € 708k € RUZ závierka
2021 121k € -36k € -70k € 671k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby711 tis. €648 tis. €783 tis. €508 tis. €121 tis. €350 tis. €
EBITDA99 tis. €19 tis. €153 tis. €23 tis. €-36 tis. €22 tis. €
EBITDA marža13.9 %2.9 %19.5 %4.6 %-29.6 %6.3 %
Čistý zisk37 tis. €-27 tis. €111 tis. €-15 tis. €-70 tis. €-20 tis. €
Aktíva spolu651 tis. €661 tis. €690 tis. €708 tis. €671 tis. €718 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Marton
Od 2024-02-06
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Marton
Od 2024-02-06
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Marton
Od 2023-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Marton Konateľ 2022-05-22
Štefan Beňadik Konateľ 2022-05-22
Miroslav Marton Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-22 2024-02-05
Jana Martonová Konateľ 2007-01-10 2006-12-27
Jana Martonová Konateľ 2004-09-09 2007-01-09
Štefan Beňadik Konateľ 2004-09-09 2022-05-21
Miroslav Marton Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-09-22 2022-05-21
Miroslav Marton Konateľ 1997-02-12 2022-05-21
Miroslav Marton Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-02-12 1999-09-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Štefan Beňadik
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Miroslav Marton
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MXM, spol. s r. o.RPO
Sídlo
Drienica 29
Vznik
1997-02-12 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36444081RPO
DIČ
2020004580FS
IČ DPH
SK2020004580 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Sabinov
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000000501902168FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 32k € celková hodnota 2026-01-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-08-28 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Zmluva o poskytnutí služby 21k €
2013-09-05 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Zmluva o poskytnutí služby 21k €
2011-09-01 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Zmluva o poskytnutí služby 18k €
2015-02-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 16k €
2021-07-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) 13k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MXM, spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36444081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36444081/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36444081",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →