SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MK - SOFT SK, s.r.o.
- IČO36425451
- DIČ2021905908
- IČ DPHSK2021905908
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
418k €
↘ -2.2% YoY
EBITDA · 2025
87k €
Čistý zisk · 2025
21k €
Aktíva spolu
329k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 5 963 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 418k € | 87k € | 21k € | 329k € | RUZ závierka |
| 2024 | 428k € | 77k € | 35k € | 379k € | RUZ závierka |
| 2023 | 405k € | 84k € | 47k € | 234k € | RUZ závierka |
| 2022 | 373k € | 50k € | 14k € | 276k € | RUZ závierka |
| 2021 | 355k € | 64k € | 27k € | 260k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 418 tis. € | 428 tis. € | 405 tis. € | 373 tis. € | 355 tis. € | 331 tis. € |
| EBITDA | 87 tis. € | 77 tis. € | 84 tis. € | 50 tis. € | 64 tis. € | 76 tis. € |
| EBITDA marža | 20.9 % | 18 % | 20.7 % | 13.4 % | 17.9 % | 23.1 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 35 tis. € | 47 tis. € | 14 tis. € | 27 tis. € | 40 tis. € |
| Aktíva spolu | 329 tis. € | 379 tis. € | 234 tis. € | 276 tis. € | 260 tis. € | 248 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Kamenický
IM
Konateľ
Ing. Marek Kamenický
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Kamenický
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marek Kamenický | Konateľ | 2004-12-03 | 2017-06-23 |
| Ing. Marek Kamenický | Konateľ | 2004-12-03 | 2020-02-17 |
| Ing. Marek Kamenický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-03 | 2020-02-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MK - SOFT SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Š. Moyzesa 1572/6
Vznik
2004-12-03 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36425451RPO
DIČ
2021905908FS
IČ DPH
SK2021905908 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK3075000000004023251046FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 5 963 € |
| 2025-11-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | Dodatok NP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MK - SOFT SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36425451/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36425451/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36425451", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →