SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VETA-MED, s.r.o.

  • IČO36425125
  • DIČ2021911892
  • NACE8623 · Zubná lekárska prax

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Dolný Kubín, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.49 mil. € Zisk 100k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.49mil. €
↗ +15.1% YoY
EBITDA · 2025
179k €
Čistý zisk · 2025
100k €
Aktíva spolu
998k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 905k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.49 mil. € 179k € 100k € 998k € RUZ závierka
2024 2.17 mil. € 142k € 93k € 614k € RUZ závierka
2023 1.93 mil. € 83k € 29k € 593k € RUZ závierka
2022 1.59 mil. € 65k € 19k € 492k € RUZ závierka
2021 1.29 mil. € 84k € 17k € 394k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.49 M €2.17 M €1.93 M €1.59 M €1.29 M €819 tis. €
EBITDA179 tis. €142 tis. €83 tis. €65 tis. €84 tis. €75 tis. €
EBITDA marža7.2 %6.6 %4.3 %4.1 %6.5 %9.1 %
Čistý zisk100 tis. €93 tis. €29 tis. €19 tis. €17 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu998 tis. €614 tis. €593 tis. €492 tis. €394 tis. €505 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MDDr. Matej Ťažandlák
Od 2022-05-18
MM
Konateľ
MDDr. Matej Ťažandlák
Od 2018-03-19
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MDDr. Matej Ťažandlák
Od 2018-04-18
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Matej Ťažandlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-23 2018-04-17
Anna Ťažandláková Konateľ 2004-11-25 2017-06-23
Anna Ťažandláková Konateľ 2004-11-25 2022-05-17
Anna Ťažandláková Konateľ 2004-11-25 2022-05-16
Anna Ťažandláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-25 2022-05-17
MUDr. Vendelín Ťažandlák, CSc. Konateľ 2004-11-25 2022-05-17
MUDr. Vendelín Ťažandlák, CSc. Konateľ 2004-11-25 2017-06-23
MUDr. Vendelín Ťažandlák, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-25 2022-05-17
MUDr. Vendelín Ťažandlák, CSc. Konateľ 2004-11-25 2021-12-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Matej Ťažandlák
od 2021-09-17
Vendelín Ťažandlák
od 2021-09-17 · do 2022-03-08
Anna Ťažandláková
od 2021-09-17 · do 2022-07-22
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VETA-MED, s.r.o.RPO
Sídlo
Nemocničná 3420/85
Vznik
2004-11-25 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36425125RPO
DIČ
2021911892FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-06-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-10-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa 7 789 €
2025-06-25 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-12-30 Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica Zmluva o výkone zubno-lekárskej pohotovostnej služby 0 €
2024-06-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VETA-MED, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36425125/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36425125/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36425125",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →