SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MOMAP s.r.o.
- IČO36424056
- DIČ2021932110
- IČ DPHSK2021932110
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Lipovec, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 49/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.75 mil. €
Zisk 239k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.75mil. €
↗ +406.8% YoY
EBITDA · 2024
252k €
Čistý zisk · 2024
239k €
Aktíva spolu
2.75mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 89k €
Kredit
D· 49/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
5 349 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
49 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.75 mil. € | 252k € | 239k € | 2.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 345k € | -57k € | -94k € | 4.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 195k € | -86k € | -110k € | 3.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 267k € | 48k € | 21k € | 1.84 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 163k € | -47k € | -61k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.75 M € | 345 tis. € | 195 tis. € | 267 tis. € | 163 tis. € | 580 tis. € |
| EBITDA | 252 tis. € | -57 tis. € | -86 tis. € | 48 tis. € | -47 tis. € | 130 tis. € |
| EBITDA marža | 14.4 % | -16.5 % | -44 % | 17.8 % | -28.7 % | 22.5 % |
| Čistý zisk | 239 tis. € | -94 tis. € | -110 tis. € | 21 tis. € | -61 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.75 M € | 4.03 M € | 3.69 M € | 1.84 M € | 1.53 M € | 1.40 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Pavlovič
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Monika Škutová
MP
Konateľ
Marek Pavlovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Monika Škutová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-05 | 2022-05-20 |
| Monika Petrovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-14 | 2008-12-04 |
| Marek Pavlovič | Konateľ | 2004-10-22 | 2017-06-22 |
| Marek Pavlovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-22 | 2022-09-02 |
| Monika Petrovičová | Konateľ | 2004-10-22 | 2008-05-13 |
| Monika Petrovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-22 | 2008-05-13 |
| Monika Petrovičová | Konateľ | 2004-10-22 | 2008-12-04 |
| Monika Škutová | Konateľ | 2004-10-22 | 2025-09-30 |
| Monika Škutová | Konateľ | 2004-10-22 | 2017-06-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MOMAP s.r.o.RPO
Sídlo
Hrabiny 267
Vznik
2004-10-22 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36424056RPO
DIČ
2021932110FS
IČ DPH
SK2021932110 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Lipovec
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002610871451FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-07-12 | OZ "Partnerstvo pre MAS Turiec" | Zmluva o poskytnutí finančného príspevku IROP-CLLD-Q446-511-002-007 | 89k € |
| 2020-10-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin | Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatrenie č.3B | 0 € |
| 2020-05-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin | Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatrenie č.3A | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MOMAP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36424056/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36424056/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36424056", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →