SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ZÁKLADNÝ TÁBOR, s.r.o.

  • IČO36420999
  • DIČ2021852822
  • IČ DPHSK2021852822
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Vrútky, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
824k €
↘ -10.7% YoY
EBITDA · 2025
76k €
Čistý zisk · 2025
27k €
Aktíva spolu
1.49mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 542k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 824k € 76k € 27k € 1.49 mil. € RUZ závierka
2024 922k € 72k € 32k € 1.49 mil. € RUZ závierka
2023 1.15 mil. € 174k € 126k € 1.86 mil. € RUZ závierka
2022 1.36 mil. € 343k € 258k € 1.9 mil. € RUZ závierka
2021 1.49 mil. € 416k € 310k € 1.54 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby824 tis. €922 tis. €1.15 M €1.36 M €1.49 M €1.29 M €
EBITDA76 tis. €72 tis. €174 tis. €343 tis. €416 tis. €346 tis. €
EBITDA marža9.2 %7.8 %15.2 %25.3 %27.9 %26.9 %
Čistý zisk27 tis. €32 tis. €126 tis. €258 tis. €310 tis. €257 tis. €
Aktíva spolu1.49 M €1.49 M €1.86 M €1.90 M €1.54 M €1.37 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Doskočil
Od 2022-05-21
ZD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Doskočilová
Od 2022-05-21
MZ
Konateľ
Mgr. Zuzana Doskočilová
Od 2011-02-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ivan Doskočil Konateľ 2004-07-16
Ivan Doskočil Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-01 2022-05-20
Zuzana Doskočilová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-01 2022-05-20
Ivan Doskočil Konateľ 2004-07-16 2009-06-30
Ivan Doskočil Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-16 2009-06-30
Ivan Doskočil Konateľ 2004-07-16 2009-07-21
Zuzana Doskočilová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-16 2009-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZÁKLADNÝ TÁBOR, s.r.o.RPO
Sídlo
Minčolská 11
Vznik
2004-07-16 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36420999RPO
DIČ
2021852822FS
IČ DPH
SK2021852822 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Vrútky
Krajina
SK
IBAN
SK4302000000002575084654FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-10-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finanč. príspevku v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život-aktivita č.3 7 336 €
2020-05-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatrenie č.3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZÁKLADNÝ TÁBOR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36420999/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36420999/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36420999",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →