AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 STILLA, a.s.
- IČO36410021
- DIČ2020125382
- IČ DPHSK2020125382
- NACE2551
Akciová spoločnosť, registrovaná 2003, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví 2551, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1 mil. €
Zisk 25k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1mil. €
↘ -9.3% YoY
EBITDA · 2025
101k €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
1.37mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 10k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 mil. € | 101k € | 25k € | 1.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.11 mil. € | 146k € | 39k € | 1.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.17 mil. € | 181k € | 58k € | 1.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.26 mil. € | 116k € | 15k € | 1.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.04 mil. € | 162k € | 47k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.00 M € | 1.11 M € | 1.17 M € | 1.26 M € | 1.04 M € | 930 tis. € |
| EBITDA | 101 tis. € | 146 tis. € | 181 tis. € | 116 tis. € | 162 tis. € | 134 tis. € |
| EBITDA marža | 10 % | 13.2 % | 15.5 % | 9.3 % | 15.5 % | 14.4 % |
| Čistý zisk | 25 tis. € | 39 tis. € | 58 tis. € | 15 tis. € | 47 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.37 M € | 1.41 M € | 1.46 M € | 1.41 M € | 1.53 M € | 1.45 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DK
Člen dozorného orgánu
Daniela Krakovská
EK
Predstavenstvo
Emil Krakovský
II
Člen dozorného orgánu
Ing. Igor Nemec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Krakovský | Člen dozorného orgánu | 2009-12-08 | — |
| Bernardína Kompanová | člen | 2003-03-10 | 2009-12-08 |
| Bernardína Kompanová | člen | 2003-03-10 | 2010-01-18 |
| Daniela Krakovská | predseda | 2003-03-10 | 2010-01-18 |
| Daniela Krakovská | predseda | 2003-03-10 | 2009-12-08 |
| Daniela Krakovská | predseda | 2003-03-10 | 2006-04-07 |
| Emil Krakovský | Člen dozorného orgánu | 2003-03-10 | 2009-12-08 |
| Emil Krakovský | Člen dozorného orgánu | 2003-03-10 | 2010-01-18 |
| Júlia Simovčeková | Člen dozorného orgánu | 2003-03-10 | 2009-12-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
STILLA, a.s.RPO
Sídlo
Palugyayho 1/787
Vznik
2003-03-10 · 23 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36410021RPO
DIČ
2020125382FS
IČ DPH
SK2020125382 · aktívneFS
NACE
2551
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK0602000000004392860955FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-08-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 6 670 € |
| 2022-03-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 406 € |
| 2017-02-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda o poskytnutí príspevku podľa § 54 PZ | 3 207 € |
| 2016-04-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A č. 1/2016/§ 54 – AP ŠZ o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ – Aktivita č. 2 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách za | 1 373 € |
| 2025-09-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dodatok NP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STILLA, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36410021/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36410021/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36410021", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →