SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Autocentrum ABC s.r.o.

  • IČO36408476
  • DIČ2020125316
  • IČ DPHSK2020125316
  • NACE9531

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
445k €
↗ +20.0% YoY
EBITDA · 2024
28k €
Čistý zisk · 2024
9 171 €
Aktíva spolu
324k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 162k 323k 490k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 445k € 28k € 9 171 € 324k € RUZ závierka
2023 371k € 12k € 1 779 € 311k € RUZ závierka
2022 333k € 17k € 11k € 75k € RUZ závierka
2021 306k € 14k € 8 270 € 80k € RUZ závierka
2020 284k € 13k € 7 511 € 68k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby445 tis. €371 tis. €333 tis. €306 tis. €284 tis. €294 tis. €
EBITDA28 tis. €12 tis. €17 tis. €14 tis. €13 tis. €19 tis. €
EBITDA marža6.3 %3.1 %5.2 %4.6 %4.6 %6.6 %
Čistý zisk9 tis. €2 tis. €11 tis. €8 tis. €8 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu324 tis. €311 tis. €75 tis. €80 tis. €68 tis. €106 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Stano
Od 2022-05-21
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Stano
Od 2022-05-21
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matej Dvorský
Od 2022-05-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Matej Dvorský Konateľ 2020-07-01
Ing. Pavol Stano Konateľ 2002-11-15
Ing. Pavol Stano Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-23 2022-05-20
Ing. Peter Stano Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-23 2022-05-20
Matej Dvorský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-23 2022-05-20
František Dvorský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-11-15 2020-07-22
Ing. Pavol Stano Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-11-15 2020-07-22
Ing. Pavol Stano Konateľ 2002-11-15 2022-05-20
Ing. Peter Stano Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-11-15 2020-07-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Autocentrum ABC s.r.o.RPO
Sídlo
Bottova 3
Vznik
2002-11-15 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36408476RPO
DIČ
2020125316FS
IČ DPH
SK2020125316 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000002621706929FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-09-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-10-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok Dohoda č. 26/§50/PS/2015/ŠR o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie 2 190 €
2025-09-16 Stredná odborná škola elektrotechnická Liptovský Hrádok Dohoda o zabezpečení odbornej praxe/odborného výcviku 0 €
2025-03-26 Stredná odborná škola elektrotechnická Liptovský Hrádok Dohoda o zabezpeční odbornej praxe 0 €
2021-04-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok D O H O D A číslo: 21/24/54E/730 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Autocentrum ABC s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36408476/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36408476/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36408476",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →