SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MARO, s.r.o.
- IČO36407020
- DIČ2020123237
- IČ DPHSK2020123237
- NACE4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Sučany, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ost.inž.stavieb, 158 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.16mil. €
↗ +11.6% YoY
EBITDA · 2025
451k €
Čistý zisk · 2025
228k €
Aktíva spolu
3.82mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
158
Σ 18.29 mil. €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.16 mil. € | 451k € | 228k € | 3.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.94 mil. € | 397k € | 5 079 € | 3.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.69 mil. € | 510k € | 220k € | 3.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.26 mil. € | 996k € | 520k € | 3.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.88 mil. € | 199k € | 7 966 € | 2.88 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.16 M € | 1.94 M € | 2.69 M € | 4.26 M € | 2.88 M € | 2.35 M € |
| EBITDA | 451 tis. € | 397 tis. € | 510 tis. € | 996 tis. € | 199 tis. € | 173 tis. € |
| EBITDA marža | 20.9 % | 20.5 % | 19 % | 23.4 % | 6.9 % | 7.4 % |
| Čistý zisk | 228 tis. € | 5 tis. € | 220 tis. € | 520 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.82 M € | 3.11 M € | 3.58 M € | 3.99 M € | 2.88 M € | 2.21 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Kavuleková
JK
Konateľ
Jozef Kavulek
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Kavuleková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslava Kavuleková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-01-15 | 2015-10-01 |
| Ing. Miroslav Mandúch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-01 | 2009-09-08 |
| Miroslava Mandúchová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-01 | 2015-01-14 |
| Tomáš Kavulek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-01 | 2015-10-01 |
| Ing. Miroslav Mandúch | Konateľ | 2009-02-02 | 2009-09-08 |
| Ing. Miroslav Mandúch | Konateľ | 2009-02-02 | 2009-08-31 |
| Iveta Kavuleková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-06 | 2015-01-14 |
| Mária Záborská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-06 | 2007-08-25 |
| Iveta Kavuleková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-11-12 | 2004-04-05 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martina Kavuleková
Martina Kavuleková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MARO, s.r.o.RPO
Sídlo
Podhradská cesta 2
Vznik
2002-07-30 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36407020RPO
DIČ
2020123237FS
IČ DPH
SK2020123237 · aktívneFS
NACE
4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Sučany
Krajina
SK
IBAN
SK1611110000001139071019FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-14 | Banskobystrický samosprávny kraj | Zmluva o dielo | 915k € |
| 2023-08-15 | Nitriansky samosprávny kraj | Zmluva o dielo. | 492k € |
| 2022-10-20 | Trnavský samosprávny kraj | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo | 484k € |
| 2022-04-21 | Trnavský samosprávny kraj | Zmluva o dielo | 444k € |
| 2023-08-18 | Mesto Prešov | Dodatok č. 1 k Zmlvue o dielo na zhotovenie stavby: "Výstavba a rekonštrukcia športovej infraštruktúry, Základná škola s materskou školou, Námestie Kráľovnej pokoja 4, Prešov" | 372k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MARO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36407020/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36407020/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36407020", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →