SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STRÁŽNA SLUŽBA VLA - STA, s.r.o.

  • IČO36405051
  • DIČ2020125173
  • IČ DPHSK2020125173
  • NACE8001

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví 8001.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.73 mil. € Zisk 63k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.73mil. €
↗ +2.9% YoY
EBITDA · 2025
78k €
Čistý zisk · 2025
63k €
Aktíva spolu
562k €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 628k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.73 mil. € 78k € 63k € 562k € RUZ závierka
2024 1.68 mil. € 70k € 62k € 844k € RUZ závierka
2023 1.47 mil. € 65k € 57k € 676k € RUZ závierka
2022 1.41 mil. € 35k € 27k € 687k € RUZ závierka
2021 1.28 mil. € 53k € 41k € 603k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.73 M €1.68 M €1.47 M €1.41 M €1.28 M €1.27 M €
EBITDA78 tis. €70 tis. €65 tis. €35 tis. €53 tis. €34 tis. €
EBITDA marža4.5 %4.1 %4.4 %2.5 %4.1 %2.7 %
Čistý zisk63 tis. €62 tis. €57 tis. €27 tis. €41 tis. €26 tis. €
Aktíva spolu562 tis. €844 tis. €676 tis. €687 tis. €603 tis. €541 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Konateľ
Marek Jacko
Od 2020-12-09
IL
Konateľ
Ing. Lukáš Keyzlar
Od 2007-04-25
Do 2020-12-09
IL
Konateľ
Ing. Lukáš Keyzlar
Od 2007-04-25
Do 2021-01-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ľubomír Golis Konateľ 2003-11-25 2007-05-22
Ing. Ľubomír Golis Konateľ 2003-11-25 2007-04-25
Stanislav Likavčan Konateľ 2002-04-18 2003-11-25
Vladimír Kubík Konateľ 2002-04-18 2004-06-02
Vladimír Kubík Konateľ 2002-04-18 2004-05-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STRÁŽNA SLUŽBA VLA - STA, s.r.o.RPO
Sídlo
Tatranská cesta 3
Vznik
2002-04-18 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36405051RPO
DIČ
2020125173FS
IČ DPH
SK2020125173 · aktívneFS
NACE
8001
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK5911110000001285396006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STRÁŽNA SLUŽBA VLA - STA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36405051/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36405051/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36405051",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →