SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MEBILIA, spol. s r.o.
- IČO36403881
- DIČ2020127912
- IČ DPHSK2020127912
- NACE3100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bobrovec, SK. Pôsobí v odvetví 3100.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
13k €
↘ -37.2% YoY
EBITDA · 2024
1 487 €
Čistý zisk · 2024
-3 531 €
Aktíva spolu
204k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
526 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13k € | 1 487 € | -3 531 € | 204k € | RUZ závierka |
| 2023 | 21k € | 3 121 € | -1 949 € | 202k € | RUZ závierka |
| 2022 | 34k € | 9 473 € | 4 011 € | 218k € | RUZ závierka |
| 2021 | 63k € | 21k € | 12k € | 223k € | RUZ závierka |
| 2020 | 46k € | 21k € | 12k € | 211k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13 tis. € | 21 tis. € | 34 tis. € | 63 tis. € | 46 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA | 1 tis. € | 3 tis. € | 9 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | 11.4 % | 15.1 % | 27.9 % | 33.4 % | 44.5 % | 26.6 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | -2 tis. € | 4 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 204 tis. € | 202 tis. € | 218 tis. € | 223 tis. € | 211 tis. € | 201 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Dodok
RD
Konateľ
Radovan Dodok
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Marián Prievozník, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Radovan Dodok | Konateľ | 2013-04-23 | 2025-10-29 |
| Daniel Gergelčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-16 | 2013-05-22 |
| Daniel Gergelčík | Konateľ | 2002-02-25 | 2013-05-22 |
| Daniel Gergelčík | Konateľ | 2002-02-25 | 2013-04-23 |
| Dávid Gergelčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-25 | 2007-06-15 |
| Milan Bendík | Konateľ | 2002-02-25 | 2004-12-27 |
| Milan Bendík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-25 | 2004-12-27 |
| Milan Bendík | Konateľ | 2002-02-25 | 2004-11-04 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MEBILIA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
13
Vznik
2002-02-25 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36403881RPO
DIČ
2020127912FS
IČ DPH
SK2020127912 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Bobrovec
Krajina
SK
IBAN
SK5983300000000088304630FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEBILIA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36403881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36403881/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36403881", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →