AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 DSI DATA, a. s.
- IČO36399493
- DIČ2020129727
- IČ DPHSK2020129727
- NACE6110 · Čin.drôtových telekom.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Námestovo, SK. Pôsobí v odvetví Čin.drôtových telekom., 303 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · digital-infra-telecom
Tržby · 2024
7.18 mil. €
Zisk -154k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
7.18mil. €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2024
528k €
Čistý zisk · 2024
-154k €
Aktíva spolu
5.46mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
303
Σ 403k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.18 mil. € | 528k € | -154k € | 5.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 7.03 mil. € | 910k € | 138k € | 5.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 6.52 mil. € | 1.2 mil. € | 362k € | 5.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.77 mil. € | 1.1 mil. € | 278k € | 5.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 5.22 mil. € | 857k € | 157k € | 4.88 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.18 M € | 7.03 M € | 6.52 M € | 5.77 M € | 5.22 M € | 4.80 M € |
| EBITDA | 528 tis. € | 910 tis. € | 1.20 M € | 1.10 M € | 857 tis. € | 604 tis. € |
| EBITDA marža | 7.4 % | 12.9 % | 18.4 % | 19.1 % | 16.4 % | 12.6 % |
| Čistý zisk | -154 tis. € | 138 tis. € | 362 tis. € | 278 tis. € | 157 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.46 M € | 5.36 M € | 5.49 M € | 5.12 M € | 4.88 M € | 4.51 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DB
Člen dozorného orgánu
Dalibor Bíro
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jaroslav Dravecký
JD
Člen dozorného orgánu
Ján Dravecký
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Rastislav Dravecký | predseda predstavenstva, člen predstavenstva | 2018-12-19 | — |
| Miloš Mindek | Člen dozorného orgánu | 2018-12-19 | — |
| PaedDr. Jaroslav Dravecký | člen predstavenstva | 2018-12-19 | — |
| Mgr. Rastislav Dravecký | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-16 | 2018-12-18 |
| PaedDr. Jaroslav Dravecký | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-16 | 2018-12-18 |
| PaedDr. Jaroslav Dravecký | Konateľ | 2009-01-12 | 2018-12-18 |
| Mgr. Rastislav Dravecký | Konateľ | 2007-08-09 | 2018-12-18 |
| Milan Fenďa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-09 | 2014-01-15 |
| Anna Dravecká | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-24 | 2007-03-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Rastislav Dravecký
Jaroslav Dravecký
Rastislav Dravecký
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DSI DATA, a. s.RPO
Sídlo
Nám. A. Bernoláka 377
Vznik
2001-06-19 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36399493RPO
DIČ
2020129727FS
IČ DPH
SK2020129727 · aktívneFS
NACE
6110 · Čin.drôtových telekom.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Námestovo
Krajina
SK
IBAN
SK2111000000002626706776FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-01-27 | Mesto Žilina | Zmluva o dielo | 192k € |
| 2025-04-07 | Mesto Trstená | Zmluva o dielo "INTELIGENTNÝ A BEZPEČNÝ KAMEROVÝ SYSTÉM V MESTE TRSTENÁ" | 80k € |
| 2025-10-01 | Energetická spoločnosť mesta Žilina, s. r. o. | ZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKÁCIÍ č. Z 22/2025 | 62k € |
| 2022-04-12 | Obec Liesek | Zmluva o dielo č. 1/2022 | 23k € |
| 2019-01-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | Dohodač. 19/21/054/3 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) | 14k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
DSI DATA, a. s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · digital-infra-telecom. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36399493/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36399493/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36399493", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →