SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 eurodent MEDIMA, s.r.o.
- IČO36398101
- DIČ2021572993
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 84/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
841k €
↘ -1.5% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
-24k €
Aktíva spolu
182k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 84/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
18 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
84 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 841k € | 11k € | -24k € | 182k € | RUZ závierka |
| 2024 | 854k € | 24k € | 120 € | 121k € | RUZ závierka |
| 2023 | 885k € | 23k € | 1 740 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2022 | 803k € | 26k € | 87 € | 65k € | RUZ závierka |
| 2021 | 753k € | 19k € | 126 € | 75k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 841 tis. € | 854 tis. € | 885 tis. € | 803 tis. € | 753 tis. € | 650 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| EBITDA marža | 1.3 % | 2.8 % | 2.6 % | 3.2 % | 2.5 % | 3.4 % |
| Čistý zisk | -24 tis. € | 120 € | 2 tis. € | 87 € | 126 € | 139 € |
| Aktíva spolu | 182 tis. € | 121 tis. € | 64 tis. € | 65 tis. € | 75 tis. € | 92 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Andreas Vutas
DA
Konateľ
Dr. Andreas Vutas
DA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Andreas Vutas
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dr. Andreas Vutas | Konateľ | 2023-12-20 | 2024-01-24 |
| Bibiána Strechová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-09 | 2023-12-31 |
| MUDr. Juraj Strecha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-09 | 2023-12-31 |
| MUDr. Juraj Strecha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-05-25 | 2022-09-08 |
| Bibiana Strechová | Konateľ | 2011-05-20 | 2023-12-20 |
| Bibiana Strechová | Konateľ | 2011-05-20 | 2023-12-31 |
| Bibiána Strechová | Konateľ | 2011-05-20 | 2017-06-27 |
| Bibiána Strechová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-07 | 2022-09-08 |
| MUDr. Katarína Sucháčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-07 | 2011-05-24 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
eurodent MEDIMA, s.r.o.RPO
Sídlo
Priehradka 20
Vznik
2001-03-30 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36398101RPO
DIČ
2021572993FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-02-15 | Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta v Martine | Zmluva o odbornej pomoci č. Z/2020 | 0 € |
| 2018-10-25 | Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta v Martine | Zmluva o odbornej pomoci č. Z/2018/2013/XIV/JLF/ŠO | 0 € |
| 2017-12-01 | Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine | Zmluva o odbornej pomoci č. 85/2017 | 0 € |
| 2017-09-01 | Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine | Zmluva o odbornej pomoci č.83/2017 | 0 € |
| 2017-06-01 | Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta UK v Martine | Zmluva o odbornej pomoci č.19/2017 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
eurodent MEDIMA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36398101/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36398101/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36398101", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →