SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HSG one s. r. o.

  • IČO36398021
  • DIČ2020131949
  • IČ DPHSK2020131949
  • NACE4332 · Stolárske práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Oravský Podzámok, SK. Pôsobí v odvetví Stolárske práce, 4 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 5.37 mil. € Zisk 60k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5.37mil. €
↗ +0.4% YoY
EBITDA · 2025
255k €
Čistý zisk · 2025
60k €
Aktíva spolu
3.62mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
4
Σ 24k €
EU projekty
1
Σ 316k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 400 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5.37 mil. € 255k € 60k € 3.62 mil. € RUZ závierka
2024 5.35 mil. € 670k € 288k € 3.13 mil. € RUZ závierka
2023 4.08 mil. € 530k € 211k € 3.02 mil. € RUZ závierka
2022 3.06 mil. € 274k € 40k € 2.21 mil. € RUZ závierka
2021 2.71 mil. € 206k € 2 536 € 2.17 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby5.37 M €5.35 M €4.08 M €3.06 M €2.71 M €2.41 M €
EBITDA255 tis. €670 tis. €530 tis. €274 tis. €206 tis. €346 tis. €
EBITDA marža4.8 %12.5 %13 %9 %7.6 %14.3 %
Čistý zisk60 tis. €288 tis. €211 tis. €40 tis. €3 tis. €125 tis. €
Aktíva spolu3.62 M €3.13 M €3.02 M €2.21 M €2.17 M €1.55 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JH
Konateľ
Ján Holubčík
Od 2001-03-28
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Šutý
Od 2004-04-16
Do 2006-12-04
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Holubčík
Od 2004-04-16
Do 2022-01-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Štefan Šutý Konateľ 2001-03-28 2006-11-22
Ing. Štefan Šutý Konateľ 2001-03-28 2004-04-15
Ing. Štefan Šutý Konateľ 2001-03-28 2006-12-04
Ing. Štefan Šutý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-28 2004-04-15
Ján Holubčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-28 2004-04-15
Ján Holubčík Konateľ 2001-03-28 2017-06-20
Ján Holubčík Konateľ 2001-03-28 2004-04-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Holubčík
od 2017-08-22
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HSG one s. r. o.RPO
Sídlo
138
Vznik
2001-03-28 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36398021RPO
DIČ
2020131949FS
IČ DPH
SK2020131949 · aktívneFS
NACE
4332 · Stolárske práce
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oravský Podzámok
Krajina
SK
IBAN
SK5175000000004004499695FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 24k € celková hodnota 2024-08-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-01-24 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: VaI/DP/2016/1.2.2-02/I865 183k €
2015-08-24 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Zmluva o dielo - opatrenia na zabránenie šírenia podkôrneho hmyzu 88k €
2022-08-16 SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik Zmluva o dielo - oprava garažových brán pre nakladné vozidlá 24k €
2013-07-09 Správa štátnych hmotných rezerv SR Zmluva o dielo č. 45/OSMaI/2013 12k €
2013-06-26 Správa štátnych hmotných rezerv SR Zmluva o dielo č. 40/OSMaI/2013 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HSG one s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36398021/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36398021/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36398021",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →