SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 T plus T, s.r.o.
- IČO36397555
- DIČ2020121752
- IČ DPHSK2020121752
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.9 mil. €
Zisk 56k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.9mil. €
↗ +9.3% YoY
EBITDA · 2025
103k €
Čistý zisk · 2025
56k €
Aktíva spolu
491k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
35 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.9 mil. € | 103k € | 56k € | 491k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.74 mil. € | 67k € | 49k € | 373k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.11 mil. € | 146k € | 91k € | 478k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.22 mil. € | 219k € | 154k € | 627k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.81 mil. € | 123k € | 75k € | 444k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.90 M € | 1.74 M € | 2.11 M € | 2.22 M € | 1.81 M € | 1.93 M € |
| EBITDA | 103 tis. € | 67 tis. € | 146 tis. € | 219 tis. € | 123 tis. € | 57 tis. € |
| EBITDA marža | 5.4 % | 3.8 % | 6.9 % | 9.9 % | 6.8 % | 3 % |
| Čistý zisk | 56 tis. € | 49 tis. € | 91 tis. € | 154 tis. € | 75 tis. € | 29 tis. € |
| Aktíva spolu | 491 tis. € | 373 tis. € | 478 tis. € | 627 tis. € | 444 tis. € | 439 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ing. Martin Tomčík
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Tomčík
IR
Konateľ
Ing. Roman Tišliar
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Roman Tišliar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-10-26 | — |
| Ing. Martin Tomčík | Konateľ | 2009-09-25 | 2021-10-25 |
| Ing. Martin Tomčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-25 | 2021-10-25 |
| Ing. Roman Tišliar | Konateľ | 2009-09-25 | 2021-10-25 |
| Ing. Roman Tišliar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-25 | 2021-10-25 |
| Ing. Martin Tomčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-14 | 2009-09-24 |
| Ing. Martin Tomčík | Konateľ | 2001-03-14 | 2009-09-24 |
| Ing. Roman Tišliar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-14 | 2009-09-24 |
| Ing. Roman Tišliar | Konateľ | 2001-03-14 | 2009-09-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
T plus T, s.r.o.RPO
Sídlo
Thurzova 16
Vznik
2001-03-14 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36397555RPO
DIČ
2020121752FS
IČ DPH
SK2020121752 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK7211000000002927370065FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
T plus T, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36397555/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36397555/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36397555", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →