SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ISTROFINAL, s. r. o.

  • IČO36396761
  • DIČ2020105571
  • IČ DPHSK2020105571
  • NACE6812

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 6812, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.66 mil. € Zisk 525k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.66mil. €
↘ -6.0% YoY
EBITDA · 2024
838k €
Čistý zisk · 2024
525k €
Aktíva spolu
41.89mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 92k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 7M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.66 mil. € 838k € 525k € 41.89 mil. € RUZ závierka
2023 3.89 mil. € 502k € 132k € 39.79 mil. € RUZ závierka
2022 6.12 mil. € 1.62 mil. € 68k € 38.57 mil. € RUZ závierka
2021 4.97 mil. € 723k € 4.04 mil. € 34.57 mil. € RUZ závierka
2020 3.5 mil. € -156k € -43k € 30.48 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.66 M €3.89 M €6.12 M €4.97 M €3.50 M €4.37 M €
EBITDA838 tis. €502 tis. €1.62 M €723 tis. €-156 tis. €-131 tis. €
EBITDA marža22.9 %12.9 %26.5 %14.6 %-4.5 %-3 %
Čistý zisk525 tis. €132 tis. €68 tis. €4.04 M €-43 tis. €-7 tis. €
Aktíva spolu41.89 M €39.79 M €38.57 M €34.57 M €30.48 M €32.78 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Bodis
Od 2025-09-23
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavomír Bodis
Od 2025-09-23
IS
Konateľ
Ing. Slavomír Bodis
Od 2025-09-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Róbert Poloni člen 2004-05-04 2012-05-31
Ing. Róbert Poloni člen 2004-05-04 2012-05-15
Ing. Branislav Božek Člen dozorného orgánu 2004-01-28 2025-09-22
Ing. Branislav Božek Člen dozorného orgánu 2004-01-28 2022-05-20
Ing. Ján Bodis Člen dozorného orgánu 2004-01-28 2025-09-22
Ing. Ján Bodis Člen dozorného orgánu 2004-01-28 2022-05-20
Ing. Juraj Králik člen 2004-01-28 2004-05-14
Ing. Juraj Králik člen 2004-01-28 2004-05-04
Ing. Radoslav Paulovič Člen dozorného orgánu 2004-01-28 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ISTROFINAL, s. r. o.RPO
Sídlo
Mydlárska 8718/7A
Vznik
2001-02-06 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36396761RPO
DIČ
2020105571FS
IČ DPH
SK2020105571 · aktívneFS
NACE
6812
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK8911110000006618166018FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 92k € celková hodnota 2025-07-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-14 Mesto Kysucké Nové Mesto Kúpna zmluva 90k €
2016-06-27 Lesy SR š.p. OZ Smolenice Zmluva o zriadení vecného bremena č.j. ZML 994/2016 6 000 €
2016-03-04 Slovenská správa ciest, Bratislava Kúpna zmluva - 10012/6232/2016 1 071 €
2024-06-28 Obec Horný Hričov Zmluva o reklame 1 000 €
2015-12-17 Lesy SR š.p. OZ Smolenice Nájomná zmluva č.j. ZML 1803/2015 400 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ISTROFINAL, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36396761/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36396761/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36396761",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →