SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r.o.

  • IČO36396621
  • DIČ2020127329
  • NACE2221 · Výroba plastových dosiek

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plastových dosiek.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 78/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2021 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2021
44k €
Čistý zisk · 2021
44k €
Aktíva spolu
30k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 78/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 1163 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
78 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 47k 93k 141k 2017 2018 2019 2020 2021
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2021 44k € 44k € 30k € RUZ závierka
2020 81k € -18k € -18k € RUZ závierka
2019 104k € 1 679 € 962 € 22k € RUZ závierka
2018 92k € -3 503 € -4 975 € 37k € RUZ závierka
2017 128k € 1 779 € 234 € 34k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202120202019201820172016
Tržby81 tis. €104 tis. €92 tis. €128 tis. €128 tis. €
EBITDA44 tis. €-18 tis. €2 tis. €-4 tis. €2 tis. €2 tis. €
EBITDA marža-21.6 %1.6 %-3.8 %1.4 %1.9 %
Čistý zisk44 tis. €-18 tis. €962 €-5 tis. €234 €667 €
Aktíva spolu30 tis. €22 tis. €37 tis. €34 tis. €34 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Konateľ
Ing. Alena Líšková
Od 2021-02-26
Do 2021-02-16
MV
Konateľ
Mgr. Veronika Bilkovičová
Od 2021-02-16
Do 2021-12-13
MV
Konateľ
Mgr. Veronika Bilkovičová
Od 2021-02-16
Do 2021-11-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Alena Líšková Konateľ 2017-06-28 2021-02-25
Branislav Múranica Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-04-04 2012-11-29
Ing. Alena Líšková Konateľ 2012-04-04 2017-06-27
Ing. Alena Líšková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-04-04 2021-02-25
Ing. Ivan Líška Konateľ 2012-04-04 2012-02-29
Alena Líšková Konateľ 2007-02-22 2012-04-03
Alena Líšková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-22 2012-04-03
Ing. Ivan Líška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-22 2012-04-03
Ing. Ivan Líška Konateľ 2007-02-22 2012-04-03

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Svätovavrinecká 13920/10
Vznik
2001-01-30 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36396621RPO
DIČ
2020127329FS
NACE
2221 · Výroba plastových dosiek
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2023-02-15
Okresný súd Bratislava I, v konkurznej veci úpadcu: IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r. o., so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36 396 621, správcom ktorého je: P-V, k. s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, značka správcu: S 1838, o odvolaní z funkcie správcu, takto
bankruptcy
2023-02-08
Okresný súd Bratislava I v právnej veci konkurzu vyhláseného na majetok úpadcu: IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r. o., so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36 396 621, správcom ktorého je: P-V, k. s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, značka správcu: S 1838, rozhodol uznesením č. k. 31K/20/2021-441 zo dňa 21.11.2022 o zrušení konkurzu z dôvodu zániku zákonných predpokladov na vedenie konkurzného konania. Uznesenie nad
bankruptcy
2022-11-21
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - úpadcu: IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r.o., so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36 396 621, správcom ktorého je: P-V, k.s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava , zn. správcu: S 1838, o návrhu dlžníka na zrušenie konkurzu z dôvodu zániku predpokladov na vedenie konkurzu, takto
bankruptcy
2022-11-08
Okresný súd Bratislava I v právnej veci úpadcu: IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r. o., so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36 396 621, správcom ktorého je: P-V, k. s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, značka správcu: S 1838, o návrhu na poukázanie preddavku na úhradu odmeny a výdavkov predbežného správcu, takto
bankruptcy
2021-12-20
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: IL - PLAST LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, spol. s r. o., so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36 396 621, správcom ktorého je: P-V, k. s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, značka správcu: S 1838 o návrhu na opravu IČO úpadcu takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36396621/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36396621/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36396621",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →