AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 SPINN, a.s.

  • IČO36396401
  • DIČ2021557527
  • IČ DPHSK2021557527
  • LEI097900CAKA0000042946
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 11 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.41 mil. € Zisk 184k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.41mil. €
↗ +6.6% YoY
EBITDA · 2025
658k €
Čistý zisk · 2025
184k €
Aktíva spolu
1.16mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
11
Σ 7 000 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 324 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.41 mil. € 658k € 184k € 1.16 mil. € RUZ závierka
2024 3.2 mil. € 615k € 182k € 1.53 mil. € RUZ závierka
2023 3.01 mil. € 749k € 186k € 1.62 mil. € RUZ závierka
2022 2.61 mil. € 614k € 106k € 2.03 mil. € RUZ závierka
2021 2.16 mil. € 446k € 67k € 1.61 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.41 M €3.20 M €3.01 M €2.61 M €2.16 M €1.82 M €
EBITDA658 tis. €615 tis. €749 tis. €614 tis. €446 tis. €409 tis. €
EBITDA marža19.3 %19.2 %24.9 %23.5 %20.6 %22.4 %
Čistý zisk184 tis. €182 tis. €186 tis. €106 tis. €67 tis. €25 tis. €
Aktíva spolu1.16 M €1.53 M €1.62 M €2.03 M €1.61 M €1.76 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Člen dozorného orgánu
Ing. Rastislav Málik
Od 2021-05-08
IV
Člen dozorného orgánu
Ing. Vladimír Šurab
Od 2021-05-08
MF
Člen dozorného orgánu
MUDr. Filip Mayer
Od 2021-05-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Miroslav Mayer Predseda predstavenstva 2021-05-08
Ing. Lukáš Mayer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-11-25 2019-05-10
Lukáš Mayer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-31 2016-11-24
MUDr. Filip Mayer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-31 2019-05-10
Filip Mayer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-05 2010-03-30
MUDr. Miroslav Mayer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-06-04 2021-05-07
Lukáš Mayer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-26 2010-03-30
Ing. Michal Slašťan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-25 2004-11-25
JUDr. Eva Močáryová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-25 2004-11-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav Mayer
od 2023-01-17
Filip Mayer
od 2017-06-23 · do 2019-06-12
Lukáš Mayer
od 2017-06-23 · do 2019-06-12
Miroslav Mayer
od 2017-06-23 · do 2023-01-17
Miroslav Mayer
od 2017-01-31 · do 2017-06-23
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SPINN, a.s.RPO
Sídlo
Landererova 8
Vznik
2001-01-23 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36396401RPO
DIČ
2021557527FS
IČ DPH
SK2021557527 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000042946GLEIF
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002624706385FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
11 zmlúv 7 000 € celková hodnota 2026-02-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-23 Katolícka univerzita v Ružomberku Zmluva o praktickej výučbe 6 000 €
2023-02-13 Katolícka univerzita v Ružomberku Zmluva o praktickej výučbe 1 000 €
2020-01-20 Katolícka univerzita v Ružomberku Zmluva o praktickej výučbe 1 000 €
2025-12-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-01-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPINN, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36396401/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36396401/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36396401",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →