SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 doem, s.r.o.
- IČO36395480
- DIČ2020105285
- IČ DPHSK2020105285
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.34 mil. €
Zisk 261k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.34mil. €
↘ -13.1% YoY
EBITDA · 2024
401k €
Čistý zisk · 2024
261k €
Aktíva spolu
1.8mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 143k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.34 mil. € | 401k € | 261k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.69 mil. € | 490k € | 335k € | 1.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.28 mil. € | 136k € | 62k € | 985k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.43 mil. € | 191k € | 118k € | 953k € | RUZ závierka |
| 2020 | 897k € | 32k € | -52k € | 786k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.34 M € | 2.69 M € | 1.28 M € | 1.43 M € | 897 tis. € | 1.21 M € |
| EBITDA | 401 tis. € | 490 tis. € | 136 tis. € | 191 tis. € | 32 tis. € | 135 tis. € |
| EBITDA marža | 17.1 % | 18.2 % | 10.7 % | 13.3 % | 3.6 % | 11.1 % |
| Čistý zisk | 261 tis. € | 335 tis. € | 62 tis. € | 118 tis. € | -52 tis. € | 36 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.80 M € | 1.61 M € | 985 tis. € | 953 tis. € | 786 tis. € | 788 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Dorčíková
ED
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emília Dorčíková
ED
Konateľ
Emília Dorčíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dušan Dorčík | Konateľ | 2017-06-07 | — |
| Dušan Dorčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2023-06-27 |
| Dušan Dorčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-07 | 2022-05-20 |
| Dušan Dorčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-12 | 2017-06-06 |
| Emília Dorčíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-12 | 2022-05-20 |
| Dušan Dorčík | Konateľ | 2000-11-27 | 2017-06-06 |
| Dušan Dorčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-11-27 | 2003-03-11 |
| Emília Dorčíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-11-27 | 2003-03-11 |
| Emília Dorčíková | Konateľ | 2000-11-27 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jana Dorčíková
Emília Dorčíková
Dušan Dorčík
Dušan Dorčík
Emília Dorčíková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
doem, s.r.o.RPO
Sídlo
Komenského 31
Vznik
2000-11-27 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36395480RPO
DIČ
2020105285FS
IČ DPH
SK2020105285 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1911110000006623996008FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-23 | Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina | Zmluva o dielo č. 017/1/2022/195 - „Dodávka a montáž nástenných med. Rámp s pripojením O2 a VZDUCHU na odd. Neuroch. JIS a Neuroch. pooperačná izba“ | 39k € |
| 2021-04-23 | Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina | Zmluva o dielo č. 017/1/2021/53 | 36k € |
| 2021-11-09 | Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina | Zmluva o dielo č. 017/1/2021/152 "Rozšírenie O2, urologický pavilón, LDCH B" | 30k € |
| 2023-10-31 | Univerzitná nemocnica Martin | Kúpna zmluva č.788/2023 | 27k € |
| 2025-05-06 | Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina | Zmluva o dielo č. 017/1/2025/044 -"Rozvody medicinálnych plynov" | 24k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
doem, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36395480/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36395480/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36395480", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →