SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LBA, s.r.o.

  • IČO36394882
  • DIČ2021544349
  • IČ DPHSK2021544349
  • NACE7430 · Prekladateľské čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Nižná, SK. Pôsobí v odvetví Prekladateľské čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
350k €
↗ +10.6% YoY
EBITDA · 2025
49k €
Čistý zisk · 2025
33k €
Aktíva spolu
240k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 176k 352k 533k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 350k € 49k € 33k € 240k € RUZ závierka
2024 316k € 22k € 11k € 309k € RUZ závierka
2023 403k € 43k € 24k € 320k € RUZ závierka
2022 484k € 71k € 43k € 295k € RUZ závierka
2021 406k € 73k € 49k € 259k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby350 tis. €316 tis. €403 tis. €484 tis. €406 tis. €332 tis. €
EBITDA49 tis. €22 tis. €43 tis. €71 tis. €73 tis. €46 tis. €
EBITDA marža14 %6.9 %10.6 %14.6 %17.9 %13.9 %
Čistý zisk33 tis. €11 tis. €24 tis. €43 tis. €49 tis. €29 tis. €
Aktíva spolu240 tis. €309 tis. €320 tis. €295 tis. €259 tis. €249 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Andrej Kovalík
Od 2022-09-22
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anton Lucký
Od 2022-05-21
IA
Konateľ
Ing. Anton Lucký
Od 2022-05-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Andrej Kovalík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-07-23 2022-09-21
Ing. Anton Lucký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-07-23 2022-05-20
Ing. Anton Lucký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-24 2010-07-22
Ing. Anton Lucký Konateľ 2007-01-24 2022-05-20
Ing. Andrej Kovalík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-30 2010-07-22
Ing. Anton Lucký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-30 2007-01-23
Ing. Anton Lucký Konateľ 2000-10-30 2007-01-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LBA, s.r.o.RPO
Sídlo
Nová Doba č. 497
Vznik
2000-10-30 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36394882RPO
DIČ
2021544349FS
IČ DPH
SK2021544349 · aktívneFS
NACE
7430 · Prekladateľské čin.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Nižná
Krajina
SK
IBAN
SK6909000000000321371013FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Námestove Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania AP pre absolventa školy 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LBA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36394882/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36394882/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36394882",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →