SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VYŠEHRAD s.r.o.

  • IČO36394815
  • DIČ2020117495
  • IČ DPHSK2020117495
  • NACE5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Turčianske Teplice, SK. Pôsobí v odvetví Ubytov.vo VŠ internátoch, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
214k €
↗ +10.7% YoY
EBITDA · 2025
41k €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
684k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 200 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 91k 182k 275k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 214k € 41k € 19k € 684k € RUZ závierka
2024 193k € 34k € 12k € 664k € RUZ závierka
2023 250k € 36k € 14k € 651k € RUZ závierka
2022 159k € 27k € 6 155 € 639k € RUZ závierka
2021 67k € 3 454 € -18k € 651k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby214 tis. €193 tis. €250 tis. €159 tis. €67 tis. €110 tis. €
EBITDA41 tis. €34 tis. €36 tis. €27 tis. €3 tis. €22 tis. €
EBITDA marža19.2 %17.6 %14.5 %17.2 %5.1 %20.3 %
Čistý zisk19 tis. €12 tis. €14 tis. €6 tis. €-18 tis. €-175 €
Aktíva spolu684 tis. €664 tis. €651 tis. €639 tis. €651 tis. €662 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloslava Kršková
Od 2022-09-10
MK
Konateľ
Miloslava Kršková
Od 2002-01-23
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Krško st.
Od 2008-12-02
Do 2019-07-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloslava Kršková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-02 2022-09-09
Ján Krško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-03-04 2008-12-01
Ján Krško st. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-03-04 2008-12-01
Miloslava Kršková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-03-04 2008-12-01
Peter Krško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-03-04 2008-12-01
Ján Krško Konateľ 2002-01-23 2008-11-15
Ján Krško Konateľ 2002-01-23 2008-12-01
Ján Krško Konateľ 2002-01-23 2019-07-25
Ján Krško Konateľ 2002-01-23 2019-01-11

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VYŠEHRAD s.r.o.RPO
Sídlo
Kollárova 601
Vznik
2000-10-26 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36394815RPO
DIČ
2020117495FS
IČ DPH
SK2020117495 · aktívneFS
NACE
5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turčianske Teplice
Krajina
SK
IBAN
SK7102000000001429352257FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 200 € celková hodnota 2025-04-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-25 Mesto Turčianske Teplice Zmluva o poskytnutí dotácie č. 086/2025 200 €
2020-06-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatr.č. 1 0 €
2020-05-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatrenie č.3B 0 €
2013-11-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Martin Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania AP 0 €
2012-04-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VYŠEHRAD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36394815/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36394815/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36394815",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →