SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Z-mont s.r.o.

  • IČO36393860
  • DIČ2020129584
  • IČ DPHSK2020129584
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Oravská Jasenica, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.29mil. €
↘ -14.7% YoY
EBITDA · 2025
68k €
Čistý zisk · 2025
16k €
Aktíva spolu
419k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 670k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 51 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 555k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.29 mil. € 68k € 16k € 419k € RUZ závierka
2024 1.51 mil. € 66k € 16k € 474k € RUZ závierka
2023 1.06 mil. € 53k € 15k € 540k € RUZ závierka
2022 1.53 mil. € 53k € 16k € 497k € RUZ závierka
2021 1.15 mil. € 55k € 14k € 651k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.29 M €1.51 M €1.06 M €1.53 M €1.15 M €1.20 M €
EBITDA68 tis. €66 tis. €53 tis. €53 tis. €55 tis. €44 tis. €
EBITDA marža5.2 %4.3 %5 %3.5 %4.8 %3.7 %
Čistý zisk16 tis. €16 tis. €15 tis. €16 tis. €14 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu419 tis. €474 tis. €540 tis. €497 tis. €651 tis. €553 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Svetozár Žofaj
Od 2022-05-21
Konateľ
Svetozár Žofaj
Od 2022-05-21
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Svetozár Žofaj
Od 2018-03-08
Do 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Svetozár Žofaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-07-06 2018-03-07
Svetozár Žofaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-01-10 2001-07-05
Svetozár Žofaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-09-07 2001-01-09
Svetozár Žofaj Konateľ 2000-09-07 2022-05-20
Zuzana Žofajová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-09-07 2001-01-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Svetozár Žofaj
od 2017-05-31
Svetozár Žofaj
od 2017-01-31 · do 2017-05-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Z-mont s.r.o.RPO
Sídlo
614
Vznik
2000-09-07 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36393860RPO
DIČ
2020129584FS
IČ DPH
SK2020129584 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oravská Jasenica
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002629086517FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 670k € celková hodnota 2026-03-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-27 Základná škola s materskou školou, Oravské Veselé 377 Zmluva o dielo č. 2022 6 190k €
2023-06-02 Obec Oravská Jasenica Zmluva o dielo "Obmedzenie povrchového odtoku dažďových vôd vsakovaním" 132k €
2024-03-13 Obec Oravská Jasenica Zmluva o dielo "Chodník Oravská Jasenica - vyšný koniec, etapa 3" 128k €
2026-03-09 Obec Oravská Jasenica Zmluva o dielo 118k €
2026-02-12 Obec Suchá Hora Zmluva o dielo 1/2026 74k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Z-mont s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36393860/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36393860/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36393860",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →