SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DUCHO, s.r.o.
- IČO36393738
- DIČ2020124876
- IČ DPHSK2020124876
- NACE5630 · Služby pohostinstiev
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.62mil. €
↗ +1.7% YoY
EBITDA · 2025
713k €
Čistý zisk · 2025
390k €
Aktíva spolu
4.13mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 432k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.62 mil. € | 713k € | 390k € | 4.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.59 mil. € | 730k € | 451k € | 3.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.42 mil. € | 468k € | 228k € | 3.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.09 mil. € | 382k € | 175k € | 3 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 777k € | 457k € | 169k € | 3.15 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.62 M € | 1.59 M € | 1.42 M € | 1.09 M € | 777 tis. € | 773 tis. € |
| EBITDA | 713 tis. € | 730 tis. € | 468 tis. € | 382 tis. € | 457 tis. € | 353 tis. € |
| EBITDA marža | 44.1 % | 45.9 % | 33 % | 35.2 % | 58.8 % | 45.7 % |
| Čistý zisk | 390 tis. € | 451 tis. € | 228 tis. € | 175 tis. € | 169 tis. € | 166 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.13 M € | 3.79 M € | 3.33 M € | 3.00 M € | 3.15 M € | 3.11 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Duchovný
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Duchovný
PD
Konateľ
Peter Duchovný
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Richard Duchovný | Konateľ | 2003-08-01 | — |
| Peter Duchovný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-08 | 2022-04-14 |
| Richard Duchovný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-20 | 2022-04-14 |
| Richard Duchovný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-11 | 2008-11-19 |
| Richard Duchovný | Konateľ | 2003-08-01 | 2008-11-19 |
| Ing. Richard Grigár | Konateľ | 2000-08-31 | 2003-07-31 |
| Ing. Richard Grigár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-08-31 | 2004-08-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Duchovný
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DUCHO, s.r.o.RPO
Sídlo
Mostová 22
Vznik
2000-08-31 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36393738RPO
DIČ
2020124876FS
IČ DPH
SK2020124876 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
IBAN
SK3775000000004003830550FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-12-19 | Úrad geodézie, kartografie a katastra SR | ZMLUVA O NÁJME | 892k € |
| 2026-03-12 | Úrad geodézie, kartografie a katastra SR | Zmluva o nájme | 432k € |
| 2015-07-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku pre ZUoZ podľa § 50 | 2 239 € |
| 2020-07-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/2167 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
| 2020-04-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/144 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DUCHO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36393738/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36393738/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36393738", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →