SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Di Mihálik, s.r.o.

  • IČO36393011
  • DIČ2020135370
  • IČ DPHSK2020135370
  • NACE4683

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 70 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 22.06 mil. € Zisk 1.12 mil. €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
22.06mil. €
↗ +10.3% YoY
EBITDA · 2024
1.8mil. €
Čistý zisk · 2024
1.12mil. €
Aktíva spolu
16.21mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
70
Σ 1.82 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8M 16M 24M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 22.06 mil. € 1.8 mil. € 1.12 mil. € 16.21 mil. € RUZ závierka
2023 20 mil. € 449k € 63k € 15.77 mil. € RUZ závierka
2022 20.28 mil. € 1.84 mil. € 1.27 mil. € 15.18 mil. € RUZ závierka
2021 21.38 mil. € 941k € 567k € 15.73 mil. € RUZ závierka
2020 18.22 mil. € 1.6 mil. € 1.12 mil. € 13.38 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby22.06 M €20.00 M €20.28 M €21.38 M €18.22 M €16.08 M €
EBITDA1.80 M €449 tis. €1.84 M €941 tis. €1.60 M €1.61 M €
EBITDA marža8.2 %2.2 %9.1 %4.4 %8.8 %10 %
Čistý zisk1.12 M €63 tis. €1.27 M €567 tis. €1.12 M €776 tis. €
Aktíva spolu16.21 M €15.77 M €15.18 M €15.73 M €13.38 M €11.93 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Mihálik
Od 2022-05-21
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Mihálik
Od 2022-05-21
PM
Konateľ
Peter Mihálik
Od 2004-05-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-23 2022-05-20
Peter Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-23 2022-05-20
Marián Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-25 2009-12-22
Peter Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-25 2009-12-22
Peter Mihálik Konateľ 2004-05-10 2009-12-22
Marián Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-26 2004-05-24
Marián Mihálik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-07-17 2004-02-25
Marián Mihálik Konateľ 2000-07-17 2022-08-30
Marián Mihálik Konateľ 2000-07-17 2022-09-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Mihálik
od 2017-05-04
Peter Mihálik
od 2017-05-04
Marián Mihálik
od 2017-01-31 · do 2017-05-04
Peter Mihálik
od 2017-01-31 · do 2017-05-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Di Mihálik, s.r.o.RPO
Sídlo
Jesenského 1089/11
Vznik
2000-07-17 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36393011RPO
DIČ
2020135370FS
IČ DPH
SK2020135370 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK0202000000002883730953FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
70 zmlúv 1.82 mil. € celková hodnota 2026-03-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-11-26 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Revúca Rámcová dohoda č. 004-01/19-22/20/04 2.57 mil. €
2018-11-26 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Revúca Rámcová dohoda č. 007-01/19-22/20/07 2.45 mil. €
2018-11-26 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Revúca Rámcová dohoda č. 002-01/19-22/20/02 1.89 mil. €
2011-03-29 Lesy SR š.p. OZ Rimavská Sobota ZMLUVA O DODANÍ SLUŽIEB č. 2011/19/000008 910k €
2016-03-04 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 083BB020005 890k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Di Mihálik, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36393011/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36393011/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36393011",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →