SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Lekáreň Samaritán, s. r. o.

  • IČO36391298
  • DIČ2020098487
  • IČ DPHSK2020098487
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
532k €
↗ +9.2% YoY
EBITDA · 2024
-3 204 €
Čistý zisk · 2024
-8 530 €
Aktíva spolu
327k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 199k 399k 604k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 532k € -3 204 € -8 530 € 327k € RUZ závierka
2023 488k € -3 132 € -4 544 € 345k € RUZ závierka
2022 509k € -7 878 € -9 632 € 362k € RUZ závierka
2021 538k € -5 473 € -7 503 € 372k € RUZ závierka
2020 549k € -12k € -31k € 403k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby532 tis. €488 tis. €509 tis. €538 tis. €549 tis. €456 tis. €
EBITDA-3 tis. €-3 tis. €-8 tis. €-5 tis. €-12 tis. €25 tis. €
EBITDA marža-0.6 %-0.6 %-1.5 %-1 %-2.2 %5.4 %
Čistý zisk-9 tis. €-5 tis. €-10 tis. €-8 tis. €-31 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu327 tis. €345 tis. €362 tis. €372 tis. €403 tis. €447 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Zonnescheinová
Od 2022-08-26
ĽZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Závodský
Od 2022-05-21
MZ
Konateľ
Martina Zonnenscheinová
Od 2014-08-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ľubomír Závodský Konateľ 2005-10-12
Martina Zonnescheinová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-09-20 2022-08-25
Martina Zonnescheinová Konateľ 2014-08-28 2017-06-27
Martina Závodská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-28 2014-09-19
Natália Závodská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-14 2006-06-27
Ing. Viktor Komandera Konateľ 2006-01-21 2006-01-18
Ing. Vladimír Zakharov Konateľ 2005-10-21 2005-10-12
Ľubomír Závodský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-10-21 2022-05-20
Ing. Vladimír Zakharov Konateľ 2000-11-23 2005-10-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľubomír Závodský
od 2017-07-19
Martina Zonnenscheinová
od 2017-07-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lekáreň Samaritán, s. r. o.RPO
Sídlo
Drieňová 7
Vznik
2000-04-04 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36391298RPO
DIČ
2020098487FS
IČ DPH
SK2020098487 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1883300000002101980457FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-11-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-11-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-07-31 Obec Dlhé Pole Zmluva o nájme nebytových priestorov 0 €
2023-12-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň Samaritán, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36391298/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36391298/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36391298",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →