SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Záhrada s. r. o.
- IČO36389021
- DIČ2020109047
- IČ DPHSK2020109047
- NACE4778 · Maloob.s paliv.pre dom.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bytča, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.s paliv.pre dom., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
201k €
↗ +48.0% YoY
EBITDA · 2024
5 701 €
Čistý zisk · 2024
2 919 €
Aktíva spolu
172k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 261k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 201k € | 5 701 € | 2 919 € | 172k € | RUZ závierka |
| 2023 | 136k € | -52k € | -54k € | 128k € | RUZ závierka |
| 2022 | 196k € | 1 713 € | 601 € | 191k € | RUZ závierka |
| 2021 | 145k € | -7 636 € | -8 335 € | 164k € | RUZ závierka |
| 2020 | 110k € | -43k € | -37k € | 137k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 201 tis. € | 136 tis. € | 196 tis. € | 145 tis. € | 110 tis. € | 175 tis. € |
| EBITDA | 6 tis. € | -52 tis. € | 2 tis. € | -8 tis. € | -43 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 2.8 % | -38.4 % | 0.9 % | -5.3 % | -38.9 % | 20.2 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -54 tis. € | 601 € | -8 tis. € | -37 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 172 tis. € | 128 tis. € | 191 tis. € | 164 tis. € | 137 tis. € | 169 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Slocík
IĽ
Konateľ
Ing. Ľubomír Chalupka
JS
Konateľ
Jozef Slocík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Chalupka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2023-03-14 |
| Jozef Slocík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2026-04-23 |
| Ing. Peter Chalupka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-16 | 2022-05-20 |
| Ing. Peter Chalupka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-28 | 2003-12-15 |
| Jozef Slocík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-28 | 2022-05-20 |
| Ing. Peter Chalupka | Konateľ | 2002-03-14 | 2026-04-23 |
| Ing. Peter Chalupka | Konateľ | 2002-03-14 | 2025-11-28 |
| Ing. Peter Chalupka | Konateľ | 2002-03-14 | 2022-05-20 |
| Ing. Peter Chalupka | Konateľ | 2002-03-14 | 2023-03-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Chalupka
Jozef Slocík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Záhrada s. r. o.RPO
Sídlo
Fraňa Kráľa
Vznik
1999-11-29 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36389021RPO
DIČ
2020109047FS
IČ DPH
SK2020109047 · aktívneFS
NACE
4778 · Maloob.s paliv.pre dom.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Bytča
Krajina
SK
IBAN
SK8602000000001449380159FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-18 | Mesto Považská Bystrica | Rámcová zmluva o poskytovaní služieb | 83k € |
| 2024-07-04 | Mesto Považská Bystrica | Rámcová zmluva o poskytnutí služieb - Údržba verejnej zelene CMZ | 80k € |
| 2024-11-26 | Mesto Považská Bystrica | Kúpna zmluva "Nákup a výsadba drevín na území mesta Považská Bystrica" | 57k € |
| 2025-12-05 | Mesto Považská Bystrica | Nákup a výsadba drevín na území mesta Považská Bystrica | 41k € |
| 2024-12-04 | Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku | Darovacia zmluva č. 21/2024 - príspevok na nákup mikrobusu IVECO | 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Záhrada s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36389021/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36389021/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36389021", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →