SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNI-INTER-RAP, s.r.o.
- IČO36388921
- DIČ2020104020
- IČ DPHSK2020104020
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
354k €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2025
103k €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
1.26mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 3 843 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 354k € | 103k € | 19k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 360k € | 128k € | 36k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 343k € | 121k € | 32k € | 1.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 327k € | 126k € | 32k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 288k € | 121k € | 26k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 354 tis. € | 360 tis. € | 343 tis. € | 327 tis. € | 288 tis. € | 301 tis. € |
| EBITDA | 103 tis. € | 128 tis. € | 121 tis. € | 126 tis. € | 121 tis. € | 144 tis. € |
| EBITDA marža | 29 % | 35.6 % | 35.3 % | 38.6 % | 41.9 % | 47.8 % |
| Čistý zisk | 19 tis. € | 36 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € | 48 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.26 M € | 1.33 M € | 1.29 M € | 1.26 M € | 1.32 M € | 1.33 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Monika Mahdoňová Randová
IM
Konateľ
Ing. Monika Mahdoňová Randová
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Monika Mahdoňová Randová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Monika Mahdoňová Randová | Konateľ | 2016-02-06 | 2017-06-20 |
| Ing. Ľuboš Mahdoň | Konateľ | 2005-05-10 | 2016-02-05 |
| Ing. Ľuboš Mahdoň | Konateľ | 2005-05-10 | 2015-12-22 |
| Ján Priecel | Konateľ | 2005-05-10 | 2005-05-10 |
| Ing. Monika Randová | Konateľ | 1999-11-18 | 2016-02-05 |
| Ing. Monika Randová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-11-18 | 2016-02-05 |
| Ján Priecel | Konateľ | 1999-11-18 | 2005-05-09 |
| Ján Priecel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-11-18 | 2005-05-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UNI-INTER-RAP, s.r.o.RPO
Sídlo
Kysucká cesta 8405/16C
Vznik
1999-11-18 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36388921RPO
DIČ
2020104020FS
IČ DPH
SK2020104020 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK4975000000000207067683FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-10-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 19/25/054/89 na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa | 6 855 € |
| 2018-12-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax v rámci NP "Praxou k zamestnaniu" | 6 327 € |
| 2022-10-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 3 843 € |
| 2023-12-18 | Obchodná akadémia, Veľká okružná 32, 011 57 Žilina | Zmluva o duálnom vzdelávaní | 0 € |
| 2021-02-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda číslo: 21/25/54E/869 v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNI-INTER-RAP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36388921/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36388921/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36388921", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →