SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 INNOKA s. r. o.

  • IČO36387827
  • DIČ2020117363
  • IČ DPHSK2020117363
  • NACE1721 · Výroba vlnitého papiera

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Turčianske Teplice, SK. Pôsobí v odvetví Výroba vlnitého papiera.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 29k € Zisk 6 273 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
29k €
↗ +44.1% YoY
EBITDA · 2025
16k €
Čistý zisk · 2025
6 273 €
Aktíva spolu
27k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 75/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 180 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 89k 177k 269k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 29k € 16k € 6 273 € 27k € RUZ závierka
2024 20k € 47k € 37k € 90k € RUZ závierka
2023 76k € -18k € -28k € 136k € RUZ závierka
2022 222k € 9 980 € 4 161 € 151k € RUZ závierka
2021 244k € 25k € 20k € 155k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby29 tis. €20 tis. €76 tis. €222 tis. €244 tis. €214 tis. €
EBITDA16 tis. €47 tis. €-18 tis. €10 tis. €25 tis. €27 tis. €
EBITDA marža55.8 %233.5 %-23.4 %4.5 %10.4 %12.7 %
Čistý zisk6 tis. €37 tis. €-28 tis. €4 tis. €20 tis. €24 tis. €
Aktíva spolu27 tis. €90 tis. €136 tis. €151 tis. €155 tis. €145 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Petrík
Od 2025-03-21
IP
Konateľ
Ing. Peter Petrík
Od 2025-03-11
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Petrík
Od 2022-05-21
Do 2025-03-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Dušan Balko Konateľ 2000-12-07 2003-02-02
Ing. Dušan Balko Konateľ 2000-11-27 2025-03-20
Ing. Dušan Balko Konateľ 2000-11-27 2025-03-10
Ing. Dušan Balko Konateľ 2000-11-27 2022-05-20
Ing. Jozef Petrík, CSc. Konateľ 1999-09-08 2000-12-06
Ing. Peter Petrík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-09-08 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INNOKA s. r. o.RPO
Sídlo
Kollárova 716/66
Vznik
1999-09-08 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36387827RPO
DIČ
2020117363FS
IČ DPH
SK2020117363 · aktívneFS
NACE
1721 · Výroba vlnitého papiera
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turčianske Teplice
Krajina
SK
IBAN
SK4175000000000807162983FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-01-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP Prvá pomoc - opatrenie č. 1,3A,3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INNOKA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36387827/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36387827/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36387827",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →