SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TAJS, s.r.o.

  • IČO36387118
  • DIČ2020135139
  • IČ DPHSK2020135139
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Čadca, SK. Pôsobí v odvetví 2553, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.28mil. €
↗ +460.0% YoY
EBITDA · 2024
93k €
Čistý zisk · 2024
46k €
Aktíva spolu
285k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
7
Σ 23k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 466k 932k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.28 mil. € 93k € 46k € 285k € RUZ závierka
2023 229k € 14k € -7 910 € 219k € RUZ závierka
2022 203k € -3 433 € -28k € 248k € RUZ závierka
2021 377k € 38k € 13k € 309k € RUZ závierka
2020 260k € 27k € -1 560 € 177k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.28 M €229 tis. €203 tis. €377 tis. €260 tis. €422 tis. €
EBITDA93 tis. €14 tis. €-3 tis. €38 tis. €27 tis. €51 tis. €
EBITDA marža7.2 %6.2 %-1.7 %10.2 %10.5 %12.1 %
Čistý zisk46 tis. €-8 tis. €-28 tis. €13 tis. €-2 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu285 tis. €219 tis. €248 tis. €309 tis. €177 tis. €177 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Gavlák
Od 2022-09-23
MG
Konateľ
Miroslav Gavlák
Od 2011-10-26
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Gavlák
Od 2019-09-25
Do 2022-09-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Turňa Konateľ 2011-11-09 2011-10-25
Miroslav Gavlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-11-09 2019-09-24
Miroslav Gavlák Konateľ 2011-10-26 2019-09-24
Ing. Bohuslav Kisza Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-08 2011-11-08
Ing. Bohuslav Kisza Konateľ 2004-03-31 2011-11-08
Ing. Bohuslav Kisza Konateľ 2004-03-31 2011-10-25
Ján Turňa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-04 2011-11-08
Ing. Michal Dlhopolček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-29 2004-04-07
Ing. Michal Dlhopolček Konateľ 1999-12-29 2004-03-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav Gavlák
od 2019-12-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TAJS, s.r.o.RPO
Sídlo
Slovanská cesta č. 672
Vznik
1999-12-29 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36387118RPO
DIČ
2020135139FS
IČ DPH
SK2020135139 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
IBAN
SK1409000000005152162802FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 23k € celková hodnota 2025-11-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-09-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 7 686 €
2021-03-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5/2004 Z.z. 7 409 €
2020-02-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5/2004 Z.z. 7 193 €
2019-03-08 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5/2004 Z.z. 6 652 €
2025-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 5 053 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TAJS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36387118/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36387118/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36387118",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →