🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · SK

TRENDY-stav.sk, s.r.o.

IČO36386081DIČ2020120245IČ DPHSK2020120245NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.1999 · 27r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
347k €
↗ +93.4% YoY
EBITDA · 2025
12k €
Čistý zisk · 2025
2 027 €
Aktíva spolu
60k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 468k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRENDY-stav.sk, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 126k 252k 382k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 347k € 12k € 2 027 € 60k € RUZ závierka
2024 180k € -104k € -113k € 77k € RUZ závierka
2023 291k € 15k € 4 806 € 230k € RUZ závierka
2022 240k € 10k € 566 € 233k € RUZ závierka
2021 67k € 26k € 13k € 305k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby347 tis. €180 tis. €291 tis. €240 tis. €67 tis. €262 tis. €
EBITDA12 tis. €-104 tis. €15 tis. €10 tis. €26 tis. €12 tis. €
EBITDA marža3.6 %-58.1 %5.2 %4.2 %38.8 %4.6 %
Čistý zisk2 tis. €-113 tis. €5 tis. €566 €13 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu60 tis. €77 tis. €230 tis. €233 tis. €305 tis. €476 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 468k € celková hodnota 2025-08-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-19 Obec Breznica Dodatok č.1 k zmluve o dielo uzaretej dňa 15.02.2024 216k €
2024-02-15 Obec Breznica Zmluva o dielo 211k €
2019-12-16 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod lesnej techniky Banská Bystrica ZMLUVA O DIELO č. 14/3131/2019 93k €
2023-08-25 Obec Príbovce, č. 184, Príbovce Dodatok č.1 36k €
2016-03-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP "Cesta z kruhu nezamestnanosti" podľa § 54 7 803 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdenko Kozák
Od 2025-02-12
ZK
Konateľ
Zdenko Kozák
Od 2022-05-21
DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dominika Kozáková
Od 2023-08-16
Do 2025-02-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dominika Kozáková Konateľ 2023-05-10 2025-02-05
Dominika Kozáková Konateľ 2023-05-10 2025-02-11
Zdenko Kozák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21 2025-02-11
Zdenko Kozák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-31 2022-05-20
Zdenko Kozák Konateľ 2009-12-31 2022-05-20
Zdenko Kozák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-05-20 2009-12-30
Zdenko Kozák Konateľ 1999-05-20 2009-12-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zdenko Kozák
od 2024-09-03
Dominika Kozáková
od 2023-12-07 · do 2025-02-21
Zdenko Kozák
od 2022-12-16 · do 2024-09-03
Zdenko KozákPEP
od 2019-10-14 · do 2022-12-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TRENDY-stav.sk, s.r.o.RPO
Sídlo
ul. Kuzmányho 546/39
Vznik
1999-05-20 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36386081RPO
DIČ
2020120245FS
IČ DPH
SK2020120245 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK2211000000002927837147FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36386081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36386081/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36386081",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.