AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 DK-IMMO, a.s.

  • IČO36385042
  • DIČ2020134820
  • IČ DPHSK2020134820
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1999, so sídlom v Oščadnica, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 182k € Zisk 94k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
182k €
↗ +2.3% YoY
EBITDA · 2025
124k €
Čistý zisk · 2025
94k €
Aktíva spolu
421k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 19 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 66k 132k 200k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 182k € 124k € 94k € 421k € RUZ závierka
2024 177k € 132k € 98k € 332k € RUZ závierka
2023 170k € 133k € 59k € 318k € RUZ závierka
2022 162k € 131k € 35k € 268k € RUZ závierka
2021 154k € 86k € -2 059 € 349k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby182 tis. €177 tis. €170 tis. €162 tis. €154 tis. €158 tis. €
EBITDA124 tis. €132 tis. €133 tis. €131 tis. €86 tis. €122 tis. €
EBITDA marža68.1 %74.6 %78.5 %80.8 %56.1 %76.9 %
Čistý zisk94 tis. €98 tis. €59 tis. €35 tis. €-2 tis. €27 tis. €
Aktíva spolu421 tis. €332 tis. €318 tis. €268 tis. €349 tis. €454 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JP
člen
Jaroslava Potočárová
Od 2018-01-30
FD
Člen dozorného orgánu
Francis Deknudt
Od 2008-09-05
BD
Člen dozorného orgánu
Bruno Deknudt
Od 1999-03-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Štefan Bobek člen 1999-03-25
Thijs Deknudt Člen dozorného orgánu 1999-03-25
Wouter Joris Geert Deman predseda 1999-03-25
Lukáš Kula člen 2015-09-28 2018-02-12
Lukáš Kula člen 2015-09-28 2018-01-30
Antoon Vanassche Člen dozorného orgánu 2008-10-18 2008-09-05
Eva Kubandová člen 2008-10-18 2008-09-05
Jana Skotnická člen 2008-09-05 2014-10-20
Jana Skotnická člen 2008-09-05 2015-10-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DK-IMMO, a.s.RPO
Sídlo
1180
Vznik
1999-03-25 · 27 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36385042RPO
DIČ
2020134820FS
IČ DPH
SK2020134820 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oščadnica
Krajina
SK
IBAN
SK5002000000001326855257FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DK-IMMO, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36385042/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36385042/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36385042",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →