AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PROXIMA, a.s.

  • IČO36384224
  • DIČ2020097871
  • IČ DPHSK2020097871
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1999, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 134k € Zisk 5 904 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
134k €
↗ +105.0% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
5 904 €
Aktíva spolu
756k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 48k 97k 147k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 134k € 14k € 5 904 € 756k € RUZ závierka
2024 65k € 15k € 6 447 € 721k € RUZ závierka
2023 65k € -11k € -34k € 724k € RUZ závierka
2022 64k € -15k € -36k € 792k € RUZ závierka
2021 49k € 2 061 € -4 115 € 869k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby134 tis. €65 tis. €65 tis. €64 tis. €49 tis. €52 tis. €
EBITDA14 tis. €15 tis. €-11 tis. €-15 tis. €2 tis. €4 tis. €
EBITDA marža10.7 %23 %-16.7 %-22.8 %4.2 %8.3 %
Čistý zisk6 tis. €6 tis. €-34 tis. €-36 tis. €-4 tis. €-595 €
Aktíva spolu756 tis. €721 tis. €724 tis. €792 tis. €869 tis. €883 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Člen predstavenstva
Ing. Dušan Haluška
Od 2021-11-15
AH
Člen dozorného orgánu
Anna Halušková
Od 2021-07-20
IJ
Predseda predstavenstva
Ing. Jozef Kráľ
Od 2021-07-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Vavrek Člen dozorného orgánu 2021-07-20
MUDr. Dominika Guznarová Člen dozorného orgánu 2021-07-20
Ing. Dušan Haluška člen 2016-11-14 2021-11-14
Ing. Dušan Haluška člen 2016-11-14 2023-12-13
Anna Halušková Člen dozorného orgánu 2016-07-19 2023-12-13
Anna Halušková Člen dozorného orgánu 2016-07-19 2021-07-19
Dominika Kráľová Člen dozorného orgánu 2016-07-19 2021-07-19
Dominika Kráľová Člen dozorného orgánu 2016-07-19 2023-12-13
Ing. Jozef Kráľ predseda 2016-07-19 2021-07-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROXIMA, a.s.RPO
Sídlo
Vojtecha Tvrdého 784/5
Vznik
1999-02-12 · 27 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36384224RPO
DIČ
2020097871FS
IČ DPH
SK2020097871 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK2711000000002627500710FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-10-31 Štátny inštitút odborného vzdelávania Zmluva o spolupráci pri realizácii NP "RSOV" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROXIMA, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36384224/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36384224/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36384224",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →