SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 StMC, s.r.o.

  • IČO36381110
  • DIČ2021421809
  • IČ DPHSK2021421809
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 396k € Zisk 50k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
396k €
↘ -0.5% YoY
EBITDA · 2025
108k €
Čistý zisk · 2025
50k €
Aktíva spolu
1.29mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 87/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 145k 290k 439k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 396k € 108k € 50k € 1.29 mil. € RUZ závierka
2024 398k € 84k € 27k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2023 399k € 108k € 41k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2022 354k € 116k € 44k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2021 289k € 114k € 40k € 1.24 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby396 tis. €398 tis. €399 tis. €354 tis. €289 tis. €307 tis. €
EBITDA108 tis. €84 tis. €108 tis. €116 tis. €114 tis. €116 tis. €
EBITDA marža27.3 %21.1 %27.2 %32.8 %39.6 %37.9 %
Čistý zisk50 tis. €27 tis. €41 tis. €44 tis. €40 tis. €34 tis. €
Aktíva spolu1.29 M €1.36 M €1.32 M €1.24 M €1.24 M €1.27 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Milan Hablák
Od 2022-11-09
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Habláková
Od 2022-09-20
JM
Konateľ
JUDr. Milan Hablák
Od 2008-05-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Katarína Habláková Konateľ 2000-12-10
Mgr. Zuzana Habláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-02-26 2022-11-08
JUDr. Milan Hablák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-05-24 2021-02-25
Ing. Katarína Habláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-18 2022-09-19
Katarína Habláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-09 2013-12-17
Katarína Habláková Konateľ 2001-04-25 2005-11-08
Katarína Habláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-04-25 2005-11-08
Katarína Habláková Konateľ 2000-12-10 2013-12-17
Peter Pivko Konateľ 2000-06-06 2001-04-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Hablák
od 2018-12-18
Katarína Habláková
od 2018-12-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
StMC, s.r.o.RPO
Sídlo
M.R.Štefánika 48
Vznik
1998-06-24 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36381110RPO
DIČ
2021421809FS
IČ DPH
SK2021421809 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK4409000000000351526047FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-11-28 SR - Okresný úrad Žilina Kúpna zmluva 1 331 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
StMC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36381110/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36381110/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36381110",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →