SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AVEX electronics, s.r.o.
- IČO36375993
- DIČ2020130827
- IČ DPHSK2020130827
- NACE2612 · Výr.elektronic.dosiek
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Oravská Lesná, SK. Pôsobí v odvetví Výr.elektronic.dosiek, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-electronics
Tržby · 2025
12.25 mil. €
Zisk -122k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
12.25mil. €
↘ -35.5% YoY
EBITDA · 2025
759k €
Čistý zisk · 2025
-122k €
Aktíva spolu
8.27mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.25 mil. € | 759k € | -122k € | 8.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 18.99 mil. € | 1.87 mil. € | 171k € | 7.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 16.81 mil. € | 1.86 mil. € | 273k € | 10.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 14.77 mil. € | 1.29 mil. € | 172k € | 9.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 12.03 mil. € | 803k € | 16k € | 6.95 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12.25 M € | 18.99 M € | 16.81 M € | 14.77 M € | 12.03 M € | 10.57 M € |
| EBITDA | 759 tis. € | 1.87 M € | 1.86 M € | 1.29 M € | 803 tis. € | 459 tis. € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 9.8 % | 11.1 % | 8.7 % | 6.7 % | 4.3 % |
| Čistý zisk | -122 tis. € | 171 tis. € | 273 tis. € | 172 tis. € | 16 tis. € | 55 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.27 M € | 7.38 M € | 10.36 M € | 9.55 M € | 6.95 M € | 4.79 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriela Bučeková
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Jankovič
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Oršuliak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ján Oršuliak | Konateľ | 2013-02-05 | — |
| Gabriela Bučeková | Konateľ | 2002-12-17 | — |
| Gabriela Bučeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2025-01-29 |
| Ing. Ján Oršuliak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-03-15 | 2022-08-16 |
| Gabriela Bučeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-19 | 2022-05-20 |
| Gabriela Bučeková | Konateľ | 2002-12-17 | 2025-01-29 |
| Gabriela Bučeková | Konateľ | 2002-12-17 | 2005-07-12 |
| Ing. Ján Oršuliak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-09-25 | 2008-12-22 |
| Ing. Ján Oršuliak | Konateľ | 1999-03-22 | 2003-02-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Oršuliak
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AVEX electronics, s.r.o.RPO
Sídlo
Fľajšová 957
Vznik
1997-11-14 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36375993RPO
DIČ
2020130827FS
IČ DPH
SK2020130827 · aktívneFS
NACE
2612 · Výr.elektronic.dosiek
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oravská Lesná
Krajina
SK
IBAN
SK1902000000001222569854FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-04-11 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 316k € |
| 2020-08-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | "Dohoda č. 20/21/054/ 137 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z | 26k € |
| 2022-07-11 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
| 2020-05-11 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2018-07-20 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
AVEX electronics, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electronics. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36375993/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36375993/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36375993", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →