SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HASTAV ŽILINA, s. r. o.
- IČO36373508
- DIČ2020097112
- IČ DPHSK2020097112
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.06 mil. €
Zisk -66k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.06mil. €
↘ -31.8% YoY
EBITDA · 2024
-32k €
Čistý zisk · 2024
-66k €
Aktíva spolu
423k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 14k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
12 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.06 mil. € | -32k € | -66k € | 423k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.56 mil. € | 104k € | 40k € | 521k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.98 mil. € | 231k € | 139k € | 745k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.79 mil. € | 97k € | 37k € | 732k € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.01 mil. € | 201k € | 127k € | 711k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.06 M € | 1.56 M € | 1.98 M € | 1.79 M € | 2.01 M € | 1.72 M € |
| EBITDA | -32 tis. € | 104 tis. € | 231 tis. € | 97 tis. € | 201 tis. € | 163 tis. € |
| EBITDA marža | -3 % | 6.7 % | 11.6 % | 5.4 % | 10 % | 9.4 % |
| Čistý zisk | -66 tis. € | 40 tis. € | 139 tis. € | 37 tis. € | 127 tis. € | 109 tis. € |
| Aktíva spolu | 423 tis. € | 521 tis. € | 745 tis. € | 732 tis. € | 711 tis. € | 773 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Špánik
VK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Kianička
DŠ
Konateľ
Dušan Špánik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Kianička | Konateľ | 1997-08-11 | — |
| Vladimír Kianička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-06-04 | 2026-02-23 |
| Dušan Špánik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2026-02-23 |
| Dušan Špánik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-26 | 2022-05-20 |
| Vladimír Kianička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-26 | 2022-06-03 |
| Dušan Špánik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-08-14 | 2005-01-25 |
| RNDr. Juraj Hallon | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-08-14 | 2005-01-25 |
| RNDr. Pavol Hlávka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-08-14 | 2005-01-25 |
| Vladimír Kianička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-08-14 | 2005-01-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Kianička
Mária Kianičková
Dušan Špánik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
HASTAV ŽILINA, s. r. o.RPO
Sídlo
Bôrická cesta 103
Vznik
1997-08-11 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36373508RPO
DIČ
2020097112FS
IČ DPH
SK2020097112 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002627823106FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-09-24 | Bratislavský samosprávny kraj | Dohoda o ukončení nájomných zmlúv č. 12/SOŠ/2008 a č. 1/SOŠE/2018 a o uznaní záväzku so splátkovým kalendárom | 6 265 € |
| 2023-07-10 | Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica | Dodatok č.2 k zmluve o nájme nebytových priestorov č. 02/2021 zo dňa 26. 8. 2021 a v znení Dodatku č. 1 zo dňa 28. 8. 2022 | 3 669 € |
| 2022-08-22 | Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica | Dodatok č.1 k zmluve o nájme nebytových priestorov č.02/2021 zo dňa 26.08. 2021 | 3 669 € |
| 2024-01-29 | Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica | Dohoda č.002/SŠ/2024 o ukončení nájmu nebytových priestorov | 0 € |
| 2022-08-22 | Spojená škola, Hlavná 2, Žilina-Bytčica | Dodatok č. 1 k zmluve o nájme nebytových priestorov č. 02/2021 zo dňa 26. 8. 2021 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HASTAV ŽILINA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36373508/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36373508/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36373508", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →