SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EPIMEX ŽILINA, spol. s r.o.
- IČO36371751
- DIČ2020101138
- IČ DPHSK2020101138
- NACE4663 · Veľkoob.so staveb.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoob.so staveb.stroj..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 75/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
127k €
↘ -71.6% YoY
EBITDA · 2025
-19k €
Čistý zisk · 2025
-26k €
Aktíva spolu
112k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
B· 75/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
6 926 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127k € | -19k € | -26k € | 112k € | RUZ závierka |
| 2024 | 445k € | 10k € | 4 377 € | 76k € | RUZ závierka |
| 2023 | 262k € | 5 280 € | 972 € | 169k € | RUZ závierka |
| 2022 | 357k € | -568 € | -5 970 € | 136k € | RUZ závierka |
| 2021 | 376k € | 3 284 € | -6 955 € | 137k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 127 tis. € | 445 tis. € | 262 tis. € | 357 tis. € | 376 tis. € | 213 tis. € |
| EBITDA | -19 tis. € | 10 tis. € | 5 tis. € | -568 € | 3 tis. € | 467 € |
| EBITDA marža | -15.3 % | 2.3 % | 2 % | -0.2 % | 0.9 % | 0.2 % |
| Čistý zisk | -26 tis. € | 4 tis. € | 972 € | -6 tis. € | -7 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 112 tis. € | 76 tis. € | 169 tis. € | 136 tis. € | 137 tis. € | 118 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽC
Konateľ
Ľubomír Chovanec
ĽC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Chovanec
ĽC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Chovanec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dušan Petrovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-04-13 | 1999-10-17 |
| Ing. Ľubomír Eliáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-04-13 | 2005-12-29 |
| Ing. Peter Mráz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-04-13 | 2005-12-29 |
| Ľubomír Chovanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-04-13 | 1999-10-17 |
| Ľubomír Chovanec | Konateľ | 1999-04-13 | 2022-05-20 |
| Dušan Petrovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-24 | 1999-04-12 |
| Ing. Ľubomír Eliáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-24 | 1999-04-12 |
| Ing. Peter Mráz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-24 | 1999-04-12 |
| Dušan Petrovič | Konateľ | 1997-05-28 | 1999-10-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EPIMEX ŽILINA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Košická 59
Vznik
1997-05-28 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36371751RPO
DIČ
2020101138FS
IČ DPH
SK2020101138 · aktívneFS
NACE
4663 · Veľkoob.so staveb.stroj.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK3775000000000184277943FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-08-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda číslo 20/25/54E/5813 v rámci NP "Prvá pomoc"- Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EPIMEX ŽILINA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36371751/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36371751/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36371751", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →