SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LAMBDA CONTROL s.r.o.
- IČO36371459
- DIČ2020125778
- IČ DPHSK2020125778
- NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Liptovský Hrádok, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 81/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.5mil. €
↗ +261.3% YoY
EBITDA · 2024
51k €
Čistý zisk · 2024
36k €
Aktíva spolu
1.54mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 81/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
4 269 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
81 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.5 mil. € | 51k € | 36k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 969k € | 50k € | 22k € | 1.6 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 568k € | -295k € | -325k € | 559k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.9 mil. € | 494k € | 473k € | 825k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.33 mil. € | -37k € | -60k € | 857k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.50 M € | 969 tis. € | 568 tis. € | 2.90 M € | 1.33 M € | 2.10 M € |
| EBITDA | 51 tis. € | 50 tis. € | -295 tis. € | 494 tis. € | -37 tis. € | 90 tis. € |
| EBITDA marža | 1.5 % | 5.1 % | -52 % | 17 % | -2.8 % | 4.3 % |
| Čistý zisk | 36 tis. € | 22 tis. € | -325 tis. € | 473 tis. € | -60 tis. € | 64 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.54 M € | 1.60 M € | 559 tis. € | 825 tis. € | 857 tis. € | 1.27 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PC
Konateľ
Peter Chrapčiak
PC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Chrapčiak
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Kubáň
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľubomír Kubáň | Konateľ | 1999-08-29 | — |
| Ing. Leo Capko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2024-08-22 |
| Peter Chrapčiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-09 | 2022-09-07 |
| Ing. Ľubomír Kubáň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-13 | 2022-05-20 |
| Ing. Leo Capko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-09-07 | 2022-05-20 |
| Ing. Ľubomír Kubáň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-09-07 | 2018-04-12 |
| Ing. Ľubomír Kubáň | Konateľ | 1999-09-07 | 2003-02-02 |
| Ján Hellebrandt | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-09-07 | 2006-08-10 |
| Ing. Ľubomír Kubáň | Konateľ | 1999-08-29 | 2018-04-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Chrapčiak
Ľubomír Kubáň
Leo Capko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LAMBDA CONTROL s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska 242
Vznik
1997-05-21 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36371459RPO
DIČ
2020125778FS
IČ DPH
SK2020125778 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Hrádok
Krajina
SK
IBAN
SK1502000000003622048256FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-04-05 | Žilinská univerzita v Žiline | KÚPNA ZMLUVA č. ŽU-LA/02/12 = SjF | 8 316 € |
| 2012-04-05 | Žilinská univerzita v Žiline | KÚPNA ZMLUVA č. ŽU-LA/01/12 = SjF | 8 196 € |
| 2017-10-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda o poskytnutí príspevku podľa § 54 PZ | 5 854 € |
| 2014-02-19 | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Liptovský Hrádok | Nájomná zmluva č.j. ZML402/2014 | 980 € |
| 2024-10-14 | Mesto Liptovský Hrádok | Dodatok č. 1 k zmluve o odvoze a zhodnotení odpadu | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LAMBDA CONTROL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36371459/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36371459/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36371459", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →