SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IPSTAV, s.r.o.
- IČO36371157
- DIČ2020132763
- IČ DPHSK2020132763
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Kysucké Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
571k €
Zisk -77 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
571k €
↘ -5.9% YoY
EBITDA · 2025
20k €
Čistý zisk · 2025
-77 €
Aktíva spolu
322k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 122k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 571k € | 20k € | -77 € | 322k € | RUZ závierka |
| 2024 | 607k € | 11k € | 1 658 € | 323k € | RUZ závierka |
| 2023 | 293k € | 8 144 € | 314 € | 224k € | RUZ závierka |
| 2022 | 438k € | 5 612 € | -1 190 € | 163k € | RUZ závierka |
| 2021 | 323k € | 14k € | 312 € | 159k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 571 tis. € | 607 tis. € | 293 tis. € | 438 tis. € | 323 tis. € | 253 tis. € |
| EBITDA | 20 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 1.9 % | 2.8 % | 1.3 % | 4.4 % | 7.8 % |
| Čistý zisk | -77 € | 2 tis. € | 314 € | -1 tis. € | 312 € | -162 € |
| Aktíva spolu | 322 tis. € | 323 tis. € | 224 tis. € | 163 tis. € | 159 tis. € | 118 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Palarec
MP
Konateľ
Michal Palarec
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Palarec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ivan Palarec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-07 | 2021-07-22 |
| Michal Palarec | Konateľ | 2015-02-18 | 2023-08-21 |
| Ivan Palárec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-04 | 2015-03-06 |
| Ivan Palárec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-25 | 1999-10-03 |
| Ivan Palarec | Konateľ | 1997-05-09 | 2023-12-18 |
| Ivan Palarec | Konateľ | 1997-05-09 | 2024-01-10 |
| Ivan Palárec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-05-09 | 1998-09-24 |
| Ivan Palárec | Konateľ | 1997-05-09 | 2015-03-06 |
| Pavol Palárec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-05-09 | 1999-10-03 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Palarec
Ivan Palarec
Ivan Palarec
Michal Palarec
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IPSTAV, s.r.o.RPO
Sídlo
P. O. Hviezdoslava 2925
Vznik
1997-05-09 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36371157RPO
DIČ
2020132763FS
IČ DPH
SK2020132763 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Kysucké Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK5109000000000051980803FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-06-02 | Psychiatrická liečebňa, Sučany | Zmluva o dielo č. 05/2016 | 95k € |
| 2022-05-03 | Mesto Kysucké Nové Mesto | ZMLUVA O DIELO - Detské ihrisko v mestskej časti Budatínska Lehota | 54k € |
| 2024-09-26 | Mesto Kysucké Nové Mesto | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo zo dňa 20.06.2024 | 35k € |
| 2024-06-20 | Mesto Kysucké Nové Mesto | Zmluva o dielo | 33k € |
| 2016-10-14 | Železnice Slovenskej republiky | Zmluva o dielo | 5 200 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IPSTAV, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36371157/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36371157/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36371157", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →