SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 YVEX, s.r.o.
- IČO36369420
- DIČ2020123897
- IČ DPHSK2020123897
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.31 mil. €
Zisk -4.1 mil. €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.31mil. €
↗ +2.7% YoY
EBITDA · 2024
-902k €
Čistý zisk · 2024
-4.1mil. €
Aktíva spolu
37.99mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
7
Σ 160k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
59k €
Dlh sociálnej poisťovne
52k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
91 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.31 mil. € | -902k € | -4.1 mil. € | 37.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.22 mil. € | -914k € | -4.06 mil. € | 37.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.4 mil. € | -1.01 mil. € | -4.1 mil. € | 38 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.57 mil. € | -644k € | -228k € | 37.96 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.02 mil. € | -1.38 mil. € | -5.32 mil. € | 38.74 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.31 M € | 3.22 M € | 2.40 M € | 1.57 M € | 2.02 M € | 1.97 M € |
| EBITDA | -902 tis. € | -914 tis. € | -1.01 M € | -644 tis. € | -1.38 M € | -2.39 M € |
| EBITDA marža | -27.3 % | -28.4 % | -42.2 % | -41.1 % | -68.3 % | -121.3 % |
| Čistý zisk | -4.10 M € | -4.06 M € | -4.10 M € | -228 tis. € | -5.32 M € | -5.24 M € |
| Aktíva spolu | 37.99 M € | 37.98 M € | 38.00 M € | 37.96 M € | 38.74 M € | 35.80 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Koník
IA
Konateľ
Ing. Alena Gavulová
IA
Konateľ
Ing. Alena Gavulová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. František Veselý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2023-10-18 |
| Ing. Alena Gavulová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-14 | 2019-04-24 |
| Ing. Alena Gavulová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-12-08 | 2009-02-13 |
| Ing. František Veselý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-08-13 | 2022-05-23 |
| Ing. František Veselý | Konateľ | 1997-03-07 | 2017-06-26 |
| Ing. František Veselý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-03-07 | 1998-08-12 |
| Ing. František Veselý | Konateľ | 1997-03-07 | 2019-03-07 |
| Ing. František Veselý | Konateľ | 1997-03-07 | 2004-04-08 |
| Ing. František Veselý | Konateľ | 1997-03-07 | 2023-10-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
YVEX, s.r.o.RPO
Sídlo
Plynárenská 7/A
Vznik
1997-03-07 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36369420RPO
DIČ
2020123897FS
IČ DPH
SK2020123897 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Web
IBAN
SK4281200000001343113060FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-04-22 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 59k € |
| 2026-01-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 54k € |
| 2024-11-04 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 27k € |
| 2022-10-17 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Uznanie záväzku a Dohoda o splátkach | 19k € |
| 2020-12-23 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 2 376 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
YVEX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36369420/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36369420/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36369420", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →