SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Trend Media s.r.o.
- IČO36367800
- DIČ2022197991
- IČ DPHSK2022197991
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Senec, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
184k €
↘ -42.0% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
1 725 €
Aktíva spolu
36k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 18k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 184k € | 11k € | 1 725 € | 36k € | RUZ závierka |
| 2024 | 318k € | 22k € | 11k € | 44k € | RUZ závierka |
| 2023 | 292k € | 18k € | 12k € | 43k € | RUZ závierka |
| 2022 | 190k € | 10k € | 7 289 € | 18k € | RUZ závierka |
| 2021 | 236k € | 8 066 € | 5 924 € | 19k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 184 tis. € | 318 tis. € | 292 tis. € | 190 tis. € | 236 tis. € | 199 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € | 17 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 6.9 % | 6.2 % | 5.4 % | 3.4 % | 8.7 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 36 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 56 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Opavský
JO
Konateľ
Ján Opavský
JO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Opavský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anna Bosnič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-07 | 2007-05-07 |
| Ján Opavský | konateľ | 2006-07-03 | 2016-06-13 |
| Mgr. Vladimír Strýček | Konateľ | 2006-06-09 | 2006-07-03 |
| Mgr. Vladimír Strýček | Konateľ | 2006-06-09 | 2006-07-06 |
| Mgr. Vladimír Strýček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-09 | 2006-07-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Trend Media s.r.o.RPO
Sídlo
Lichnerova 41/B
Vznik
2006-06-09 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36367800RPO
DIČ
2022197991FS
IČ DPH
SK2022197991 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Senec
Krajina
SK
IBAN
SK0311110000006628888006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-08-28 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva o dielo | 18k € |
| 2020-06-23 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A číslo: 20/03/54E/3229 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
| 2020-06-09 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A číslo: 20/03/54E/369 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Trend Media s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36367800/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36367800/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36367800", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →