SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ELCHO, s.r.o.
- IČO36365581
- DIČ2022196275
- IČ DPHSK2022196275
- NACE2825 · Výroba chladiacich zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Veľký Meder, SK. Pôsobí v odvetví Výroba chladiacich zar..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
429k €
↗ +18.2% YoY
EBITDA · 2024
18k €
Čistý zisk · 2024
2 597 €
Aktíva spolu
239k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 429k € | 18k € | 2 597 € | 239k € | RUZ závierka |
| 2023 | 363k € | 11k € | 3 065 € | 235k € | RUZ závierka |
| 2022 | 299k € | 24k € | 11k € | 170k € | RUZ závierka |
| 2021 | 155k € | 7 202 € | 2 614 € | 133k € | RUZ závierka |
| 2020 | 170k € | 9 428 € | 2 720 € | 183k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 429 tis. € | 363 tis. € | 299 tis. € | 155 tis. € | 170 tis. € | 166 tis. € |
| EBITDA | 18 tis. € | 11 tis. € | 24 tis. € | 7 tis. € | 9 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 4.2 % | 3 % | 7.9 % | 4.6 % | 5.6 % | 8 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 3 tis. € | 11 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | 7 tis. € |
| Aktíva spolu | 239 tis. € | 235 tis. € | 170 tis. € | 133 tis. € | 183 tis. € | 150 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Földes
PF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Földes
FF
Konateľ
František Földes
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Földes | Konateľ | 2006-06-02 | — |
| Ladislav Földes | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-02 | 2022-05-17 |
| Peter Földes | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-02 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ELCHO, s.r.o.RPO
Sídlo
Lastovičková 1638/3
Vznik
2006-06-02 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36365581RPO
DIČ
2022196275FS
IČ DPH
SK2022196275 · aktívneFS
NACE
2825 · Výroba chladiacich zar.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veľký Meder
Krajina
SK
IBAN
SK2709000000000192533556FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-04-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | D O H O D A číslo: 21/04/54E/943 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELCHO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36365581/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36365581/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36365581", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →