SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 OMNICOM, s.r.o.

  • IČO36363383
  • DIČ2022200576
  • IČ DPHSK2022200576
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.33mil. €
↗ +24.8% YoY
EBITDA · 2025
97k €
Čistý zisk · 2025
61k €
Aktíva spolu
570k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 467k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 29 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 482k 963k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.33 mil. € 97k € 61k € 570k € RUZ závierka
2024 1.06 mil. € 160k € 102k € 671k € RUZ závierka
2023 968k € 148k € 97k € 532k € RUZ závierka
2022 710k € 86k € 53k € 464k € RUZ závierka
2021 540k € 121k € 87k € 474k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.33 M €1.06 M €968 tis. €710 tis. €540 tis. €362 tis. €
EBITDA97 tis. €160 tis. €148 tis. €86 tis. €121 tis. €44 tis. €
EBITDA marža7.3 %15.1 %15.3 %12.1 %22.4 %12.1 %
Čistý zisk61 tis. €102 tis. €97 tis. €53 tis. €87 tis. €23 tis. €
Aktíva spolu570 tis. €671 tis. €532 tis. €464 tis. €474 tis. €361 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Hlohovský
Od 2022-08-12
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Holbík
Od 2022-05-24
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Hlohovský
Od 2019-12-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Pavol Holbík Konateľ 2006-05-26
Ing. Miroslav Hlohovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-08 2022-08-11
Ing. Pavol Holbík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-08 2022-05-23
Ing. Miroslav Hlohovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-10-01 2017-09-07
Ing. Miroslav Havelka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-10-13 2020-05-19
Ing. Miroslav Havelka Konateľ 2007-09-18 2020-05-19
Ing. Miroslav Havelka Konateľ 2007-09-18 2019-12-31
Ing. Pavol Holbík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-26 2017-09-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav Hlohovský
od 2017-09-21
Pavol Holbík
od 2017-09-21
Miroslav Havelka
od 2017-09-21 · do 2021-02-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
OMNICOM, s.r.o.RPO
Sídlo
Tomášikova 64
Vznik
2006-05-26 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36363383RPO
DIČ
2022200576FS
IČ DPH
SK2022200576 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
CZ1755000000005282688001FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 467k € celková hodnota 2025-03-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-08-24 Mesto Košice ZMLUVA NA DODÁVKU RIEŠENIA SERVICEDESK A NA POSKYTOVANIE SLUŽIEB POSTIMPLEMENTAČNEJ PODPORY 298k €
2021-12-29 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. Servisná zmluva na poskytovanie služieb prevádzky, podpory, údržby a rozvoja systému 4me 134k €
2023-12-01 Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb Kúpna zmluva 22k €
2014-11-28 Žilinská univerzita v Žiline ZMLUVA O POSKYTOVANÍ VZDELÁVANIA = EF 7 414 €
2022-08-24 Knižnica pre mládež mesta Košice ZMLUVA NA DODÁVKU RIEŠENIA SERVICEDESK A NA POSKYTOVANIE SLUŽIEB POSTIMPLEMENTAČNEJ PODPORY 7 231 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OMNICOM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36363383/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36363383/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36363383",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →